ثبت نام سی و پنجمین جشنواره امتنان از کارگران آغاز شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان از آغاز ثبت نام سی و پنجمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای اقتصادی نمونه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، فرزاد پیشکاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان اظهار کرد: در اجرای ماده 195 قانون کار و با هدف نهادینه سازی فرهنگ خلاقیت و نوآوری، ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش و تجلیل از کارگران، گروه های کار و واحدهای اقتصادی نمونه، سی و پنجمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در سال ۱۴۰۲ آغاز شده است.

وی بیان کرد: انگیزه بخشی، اعتمادآفرینی و ترویج حاکمیت روح صداقت و همدلی در جامعه کار و تلاش با توجه به مسائل جامعه، نیازها و انتظارات جامعه کارگری، ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار و نقش آفرینی و تاثیرگذاری نخبگان جامعه کار از جمله مهمترین اهداف برگزاری سی و پنجمین جشنواره امتنان است.

وی افزود: گروه های کار و واحدهای اقتصادی کردستان می توانند از تاریخ یکم مهر ماه تا یکم آبانماه سالجاری با مراجعه به سامانه جشنواره به نشانیhttp://emtenan.mcls.gov.ir ضمن ثبت مشخصات شخصی و تکمیل اطلاعات مربوطه و بارگذاری مدارک و مستندات لازم درفرآیند انتخاب جشنواره امتنان قرار گیرند.

پیشکاری با بیان اینکه جشنواره امتنان از کارگران در بخش‌های صنعت، خدمات، کشاورزی برگزار می‌شود، خاطر نشان کرد: ارائه شیوه ‌های نوین در کار شامل بهبود مصرف انرژی و تولید، کاهش ضایعات و زمان تولید، افزایش بهره وری، اختراع و ابتکار شامل ساخت قطعه، دستگاه یا اصلاح فرآیند تولید، راه اندازی خط تولید جدید، مهندسی معکوس در انتقال و بومی سازی دانش و فناوری، افزایش بهره وری و کیفیت نسبت به نمونه ‌های داخلی و خارجی از جمله شاخص ‌های کارگران و گروه های کار و واحدهای نمونه است که در جشنواره مد نظر قرار می گیرد.

گفتنی است ثبت نام سی و پنجمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای اقتصادی نمونه از تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱ آغاز و تا ۱۴۰۲/۸/۱ادامه دارد.

۴۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1816510

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =