حسین قمی سرمربی تیم ملی جودو: از عملکرد محمودی رضایت دارم/ محمودی:جبران می کنم

سرمربی تیم ملی جودو با ابراز رضایت از عملکرد ابوالفضل محمودی گفت: با وجود اینکه چهار سال در هیچ مسابقه رسمی حضور نداشتیم ، شاهد رقابت خوبی از جودوکار کشورمان داشتیم.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرآنلاین به بازی های آسیایی هانگژو؛ حسین قمی در پایان اولین مصاف جودوکار ایرانی با کره شمالی اظهار داشت : محمودی بازی را به خوبی اداره کرد و در وقت طلایی و سی ثانیه پایانی با یک حرکت غافلگیرانه نتیجه را به حریف خود را واگذار کرد .
وی با بیان اینکه نماینده ۶۶ کیلوگرم کشور در طول مسابقه روند مبارزه را به خوبی پیش برد بیان کرد : متاسفانه محمودی ، بازی را از دست داد و نتیجه را واگذار کرد.

سرمربی تیم ملی جودو ایران با ابراز رضایت از عملکرد نماینده منهای ۶۶ کیلوگرم کشورمان افزود: با وجود چهار سال دوری از تمامی مسابقات رسمی ، در کل از روند مسابقه راضی بودم ومطمئن هستم در سالهای آتی با تداوم حضور در مسابقات ، جودو ایران به نتایج خوبی دست پیدا کند.
در ادامه ابوالفضل محمودی ملی پوش جودوکشورمان گفت : تمام تلاش خود را کردم‌ ولی آنطور که می خواستم مسابقه پیش نرفت.

وی افزود : در تایم ابتدایی مسابقه خوب پیش می رفت اما در ۳۰ ثانیه پایانی کمی احساس ضعف کرده و غافلگیر شدم وهمین باعث شد ، بازی را به حریف واگذار کنم.

جودکار وزن منهای ۶۶ کیلوگرم کشورمان تاکید کرد : اما تلاش خواهم کرد تا در رویدادهای بعدی جبران کرده و نتیجه خوبی را برای کشورمان کسب کنم‌.

258258

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1816844

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =