هادی ساعی:در دهکده حضور ندارم،علیه ایران ناداوری می شود

هادی ساعی پس از کسب مدال برنز توسط مرجان سلحشوری گفت: مدال خوبی به دست آوردیم. اما امروز در بخش مردان داوری به ما ظلم کرد. مرجان سلحشور بازیکن خوب و توانمندی است به ویژه در بخش استاندارد ولی در بخش ابداعی ضعیف تر است. در این بخش یکی دو اشتباه بد انجام داد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرآنلاین به هانگژو؛رییس فدراسیون تکواندو با ابراز نارضایتی از عملکرد داوران این دوره گفت: به نظر می رسد جدول مسابقه زنده دل جوری برنامه ریزی شده بود که پسر ما بالا نیاید. تا قبل از شروع مسابقه سه بار جدول راتغییر دادند. ما اعتراض کردیم و حتی بخش بین الملل ما به این مساله واکنش نشان داد. نامه اعتراصی به اتحادیه آسیا نوشتیم و از آنها توضیح خواستیم. یک بار گفتند بازیکن هند جابجا شده و یک بار هم گفتند به خاطر تغیر رنکینگ بوده است. ولی هیچ کدام از این مسائل توجیه قابل قبولی نیستند. متاسفانه داوری اصلا خوب نبود.

ساعی دلیل این ناداوری ها را عدم حضورش در دهکده عنوان کرد: چون من و سرپرست تیم در دهکده نیستیم این مساله دردسرساز شده است. متاسفانه نتوانستیم در تکنیکال میتینگ شرکت کنیم." وی در خصوص نگرانی از تکرار ناداوری ها در مسابقات سایر نمایندگان تکواندو ایران تاکید کرد: "تا جایی که من دیدم حتما در کیورگی هم این مشکل را خواهیم داشت. داورها خیلی قوی نیستند. امیدواریم این اتفاق نیفتد.
ساعی در مورد پیش بینی اش از تعداد مدال ها گفت: بچه های ما همه شانس مدال دارند.

۲۵۸۲۵۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1816918

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =