مهدی رحمتی: فوتبال ما از همه جهات تعطیل است/ الهلال نه؛ با منتخب جهان بازی داشتیم!

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: اولین سالی است که در لیگ قهرمانان آسیا شرکت می‌کنیم. با تیم منتخب جهان بازی داشتیم و نساجی قابل قیاس با الهلال نیست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سیدمهدی رحمتی سه‌شنبه شب در نشست خبری پس از شکست ۳ بر صفر نساجی برابر الهلال، اظهار داشت: ابتدا از بازیکنان تیمم تشکر می‌کنم که امروز واقعا تلاش کردند و هرجیزی که داشتند در زمین گذاشتند و بعد از آن باید از هواداران تشکر کنم که امروز ما را تنها نگذاشتند. برای تیم نساجی که برای اولین بار در جام باشگاه‌ها حاضر می‌شود همه بازی‌ها سخت، مهم و تاثیرگذار است.

وی افزود: ما اولین سالی است که در لیگ قهرمانان آسیا شرکت می‌کنیم. با تیم منتخب جهان بازی داشتیم و در ۲۰ دقیقه اول بازیکنان در داخل زمین و در طول ۹۰ دقیقه تمامی هوادارانی که در ورزشگاه بودند تحت تاثیر ستاره‌های الهلال بودند. الهلال چهار دوره قهرمان لیگ قهرمانان شده و با تیم ما قابل قیاس نیست؛ اما بازیکنانم امروز خیلی خوب کار کردند و توانستیم این تیم را کنترل کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی عنوان کرد: در یک سری اتفاقات و اشتباهات گل دریافت کردیم اما توانستیم روی دروازه الهلال موقعیت ایجاد کنیم و به تیر دروازه آنها زدیم. دو سه موقعیت خیلی خوب داشتیم و رفته رفته این شرایط و شخصیت برای تیم نساجی در فوتبال ایران جا بیفتد تا بتواند هر ساله با یک برنامه‌ریزی بلندمدت در لیگ قهرمانان باشد تا این بازی‌ها برای ما عادی‌تر شود.

وی یادآور شد: فوتبال ما کلا از همه جهات تعطیل است. هیچ روزنه امیدی در فوتبال ایران نمی‌بینید تا به آینده امیدوار باشید. در ۱۵ سال گذشته فوتبال الهلال و تیم عربستان از همه تیم‌های آسیایی جلوتر است. ما حتی زمانی که با الهلال بازی کردیم و این تیم را در خود عربستان بردیم، کل بازی تحت فشار بودیم و شرایط به همین صورت بود. اما از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم زیرا در آن سال‌ها تیم‌های استقلال و سپاهان، بازیکنان تیم ملی و باتجربه‌ای را در ترکیب داشتند.

رحمتی ادامه داد: باید از بازیکنانم تشکر کنم زیرا در اولین تجربه آسیایی برابر الهلال پاپس نکشیدند و با این تیم جنگیدند و رقابت کردند و توانستند موقعیت گل روی دروازه حریف خلق کنند و به لحاظ کیفیت و امکانات آنها را با امکانات ما مقایسه کنید. وقفه در بازی به ما کمک کرد خودمان را به شرایط بازی برگرداندیم. موقعیتی که به تیر دروازه زدیم امکان گل شدن داشت. مقداری بدشانس بودیم و علی عباس گل نکرد. اختلاف ما در این بازی با توجه به تلاش و زحمتی که کشیدند سه گل نبود.

۲۵۸۲۵۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1820657

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =