روایت مجید انصاری از جزئیات دیدار جبهه اصلاحات با اعضای مجمع روحانیون مبارز

مجید انصاری، عضو مجمع روحانیون مبارز جزئیاتی از دیدار هیئت رئیسه جبهه اصلاحات با اعضای این مجمع را تشریح کرده است که به نقل از جماران می خوانید.

مشروح این گفت‌وگو را در ادامه بخوانید؛

حرف های آوانگارد و مهم خاتمی در دیدار با اعضای جبهه اصلاحات به روایت ابطحی /ما را چه به بزرگان /حق دارید از ما اصلاح طلبان عبور کنید اما...

یکی از اعضای مجمع روحانیون مبارز در شبکه‌های اجتماعی از دیدار هیأت رئیسه جبهه اصلاحات با اعضای این مجمع خبر داده است. در صورت امکان جزئیاتی از این دیدار برای ما بفرمایید.

هیأت رئیسه جدید جبهه اصلاحات از مدتی قبل درخواست دیدار با اعضای مجمع روحانیون داشتند و در جلسه دوشنبه شب گذشته طبق قرار قبلی تشریف آوردند. قبلا هم این مسأله مسبوق به سابقه بوده و با هیأت رئیسه قبلی جبهه اصلاحات و بعضا سایر فعالان سیاسی دیدار مشترک داشته‌ایم. در این جلسه اعضای هیأت رئیسه جبهه اصلاحات گزارش کاری خوبی از اقدامات و فعالیت‌هایی که داشته و دارند ارائه دادند و همچنین در خصوص مسائل روز تبادل اخبار و اطلاعات شد.

این دیدار جزو دیدارهای دوره‌ای بوده است؟

ما دیدارهای دوره‌ای منظم نداریم.

به مناسبت انتخابات بوده یا خیر؟

خیر؛ مناسبت خاصی در کار نبوده است. همان طوری که اشاره کردم در این جلسه علاوه بر گزارش خوب هیأت رئیسه جبهه اصلاحات، گفت‌وگوها و تحلیل‌هایی نسبت به مسائل سیاسی روز صورت گرفت.

روایت مجید انصاری از جزئیات دیدار جبهه اصلاحات با اعضای مجمع روحانیون مبارز

به هر حال علی‌رغم دشواری کنشگری سیاسی و مشکلاتی که برای اصلاح‌طلبان به طور عام و جبهه اصلاحات به طور خاص وجود دارد، هنوز بحمدالله حس مسئولیت و علاقه‌مندی و دغدغه‌مندی نسبت به حل مشکلات کشور، مسائل مردم و اصل جمهوریت نظام هست و احزاب، گروه‌ها و خصوصا هیأت رئیسه جبهه اصلاحات با کمال دلسوزی تلاش دارند که همفکری و رایزنی در این زمینه‌ها داشته باشند و در مواقع حساس و خاص تحلیل و موضع خودشان را در قالب بیانیه‌ها و مصاحبه‌ها برای مردم بیان کنند و احیانا اگر در مسائل کشور نقد، پیشنهاد یا راهکاری دارند به شیوه‌ای که مناسب و مصلحت می‌دانند به افکار عمومی و مسئولان منعکس کنند.

این موضوع قابل تقدیر و تحسین هست و امیدواریم که فضای سیاسی کشور برای فعالیت همه علاقه‌مندان خدمت به مردم و کشور، رفع مشکلات مردم، بازگشت به آنچه که انقلاب اسلامی برای آن شکل گرفته، اعتلای کشور و نیز راه زندگی بهتر و آسایش و رفاه بیشتر برای عامه مردم خصوصا نسل جوان و پاسخگویی به مطالبات و شبهات آنها هموار شود و بتوانیم گام‌های بهتر و بیشتری را در این مسیر دشوار برداریم.

۲۱۹۲۱۹

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1826605

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =