️افتتاح نخستین پایگاه اورژانس بانوان در خرم آباد

نخستین پایگاه اورژانس بانوان در سطح لرستان صبح امروز با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان بمنظور رسیدگی فوری به وضعیت بانوان با شرایط خاص مثل مادران بارداری که نیازمند حضور یک خانم بر بالین آنان و ارجاع بانوان به مراکز درمانی می باشند؛ افتتاح شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ،دکتر دلفان با بیان اینکه برای اولین بار این توفیق در استان حاصل شد؛ گفت: برای شروع به کار پایگاه اورژانس بانوان در سطح استان لرستان، فعلا این پایگاه با حضور هشت نفر افتتاح و راه اندازی گردید و در صورت اخذ مجوزهای لازم در آینده، قطعا شاهد افزایش نیروی انسانی برای پایگاه اورژانس بانوان نیز خواهیم بود.

وی افزود: با راه اندازی پد و اورژانس هوایی در شهرستان خرم آباد و افتتاح پایگاه اورژانس بانوان، شاهد خدمات با کیفیت بیشتری در مرکز فوریت های پزشکی استان خواهیم بود.

دکتر دلفان عملکرد مرکز فوریت های پزشکی استان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: در این دوره تحولات مثبتی رخ داده است و این اتفاق خوب حاصل زحمات مدیر و پرسنل این مرکز می باشد.

در پایان این آئین افتتاح، دکتر دلفان به اتفاق مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان و کارشناسان ستادی از مرکز EOC و پدافند غیر عامل دانشگاه و اتاق کنترل این مرکز بازدید نمودند و از نزدیک در جریان چگونگی و نحوه ی ارائه ی خدمات صورت گرفته در این مرکز قرار گرفتند.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1828309

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =