پاسخ تند سروش به پیشکسوتان: حسادت نکنید!

ورزش سه نوشت: هافبک پرسپولیس موضع تندی نسبت به پیشکسوتان منتقد گرفت.

پرسپولیس طی چهار بازی اخیر نتوانسته به نتیجه دلخواه دست یابد و این موضوع واکنش و انتقاد تند برخی پیشکسوتان را نیز به همراه داشته است.

سروش رفیعی هافبک تاثیرگذار پرسپولیس با اشاره به بخشی از مشکلات این تیم که در بازی‌های اخیر روی عملکرد آنها تاثیر گذاشته است، مدعی شد اینکه برخی بزرگترها در انتظار شکست پرسپولیس هستند تا نسبت به یحیی گل‌محمدی موضع گرفته، نشان از حسادت آنها دارد.

رفیعی در بخشی از صحبت‌های طولانی خود به بحث انتقاد پیشکسوتان نیز پرداخت و گفت: ما همین چند ماه پیش قهرمان سه گانه ایران بودیم و عملکرد آقای گل محمدی هم مشخص است. با احترام به دوستان، اساتید و بزرگترها اعتقاد دارم بزرگ‌تری قابل احترام است که بزرگ‌تری کند و صرف اینکه بزرگتر است قرار نیست احترام هم داشته باشد. بزرگ‌تری قابل احترام است که احترام خودش را حفظ کند و بزرگ‌تری کند. اینکه یک عده منتظر هستند تا یک باخت یحیی‌ بیاورد شروع به صحبت کنند به نظرم از حسادت آنها برمی‌آید. جز حسادت چیزی نمی‌تواند باشد.

هافبک گلساز و تکنیکی سرخپوشان در ادامه گفت: چرا که آنهایی که فوتبالی هستند و در دل فوتبال هستند می‌دانند که یحیی گل‌محمدی چه‌ها کرده و بازیکنان پرسپولیس چه عملکردی داشتند و چه فوتبالی را ارائه می‌دهند. خیلی طبیعی است که در مقاطعی شرایط آنطور که دوست داریم پیش نرود. ولی دوباره می‌توانیم بیاییم و خودمان را جمع و جور کنیم و رده‌مان را ادامه دهیم.

۲۵۱۲۵۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1837155

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =