انجام ۴ سورتی پرواز بالگردهای اورژانس ۱۱۵ در لرستان

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه از انجام چهار سورتی پرواز بالگردهای اورژانس ۱۱۵ استان در یک روز خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، محسن آدینه‌وند گفت: ظهر امروز چهاردهم دی ماه به دنبال تماس با مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ مبنی بر نیاز به خدمات اورژانسی مادر باردار پرخطر و سقوط از ارتفاع کودک سه ساله، بلافاصله بالگرد اورژانس هوایی الیگودرز به مناطق "کادوه" و "مودون ارپناه" اعزام و بیماران تحت مراقبت‌های کامل درمانی به بیمارستان شهید ولیان انتقال یافتند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان در ادامه افزود: سومین پرواز بالگرد اورژانس هوایی الیگودرز جهت انتقال بیمار با علائم درد ناگهانی و شدید شکم (شکم حاد) در منطقه "شوله" شهرستان کوهرنگ استان چهارمحال بختیاری به پرواز در آمد و پس از اقدامات اولیه درمانی توسط تکنسین‌های فوریت پزشکی به بیمارستان شهید ولیان الیگودرز منتقل شد.

آدینه‌وند ادامه داد : بالگرد اورژانس هوایی بروجرد نیز در یک سورتی پرواز آقای ۴۲ ساله را که به دنبال سقوط از ارتفاع در منطقه "سد ایوشان" ۵۷ کیلومتری شرق خرم‌آباد دچار آسیب‌ شد، در کمترین زمان ممکن و جهت دریافت خدمات درمانی به بیمارستان آیت الله بروجردی (ره) منتقل کرد.

کادر پرواز اورژانس هوایی الیگودرز:
خلبان: خاکسار - جباری
تکنسین: پادروند - آزادی
کادر پرواز اورژانس هوایی بروجرد
خلبان: رضا فراهانی – عزیز محمد عامریان
تکنسین: بهنام سعیدی فر

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1857053

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =