پلیس راهور کردستان با تخلفات رانندگی ستادهای تبلیغاتی برخورد می کند

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کردستان گفت: برابر ماده ۲۰۷ آئین نامه راهنمایی و رانندگی، نوشتن عبارات، نصب هرگونه تصاویر و پوسترهای تبلیغاتی که مانع دید راننده و یا پوشاندن چراغ های وسیله نقلیه شود خلاف قانون است و پلیس با متخلفان برخورد خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، سرهنگ رضا همتی زاده رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کردستان اظهار کرد: با توجه به انجام تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در برخی مواقع مشاهده می شود رانندگانی اقدام به نصب پوستر تبلیغاتی بر روی شیشه، بدنه و چراغ های خودروی خود می کنند که این کار باعث کم شدن دید راننده و موجب بروز حوادث رانندگی خواهد شد.

وی ادامه داد: ماموران راهنمایی و رانندگی در این ایام به صورت ۱۰۰ درصدی در معابر و خیابان ها حضور دارند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف از ادامه حرکت وسیله نقلیه جلوگیری به عمل می آورند.

سرهنگ همتی زاده با بیان اینکه از نامزد های انتخابات و طرفداران آنها می خواهیم در تبلیغات خود قانون را مد نظر قرار داده و به حقوق دیگران احترام بگذارند گفت: همچنین از نصب پوستر بر روی تابلو و علائم راهنمایی و رانندگی اجتناب کنند و همواره نظم شهری و حق عبور و مرور دیگران را مد نظر قرار دهند تا شاهد فضای توأم با آرامش و امنیت برای رقابت سالم باشیم

۴۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1876649

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =