حذف ۵ نماینده تندرو مجلس یازدهم /کاندیداهای صدای ملت راهی خانه ملت شدند +اسامی

در میان نمایندگان تندرو فعلی مجلس شورای اسلامی ۵ نفر نتوانستند آرای لازم را کسب کنند و منتخبانی از لیست «صدای ملت» جایگزین آنها شده اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در میان نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی که کاندیدای دوازدهمین دوره از مجلس شده بودند، چهره هایی به چشم می خورند که در مجلس یازدهم در زمره نمایندگان تندرو قرار می گرفتند و با وجود حضور در رقابت انتخابات مجلس دوازدهم، از گردونه انتخابات حذف شده و منتخبانی از لیست «صدای ملت» جایگزین این افراد شده اند. از جمله آنها می توان ۵ نماینده را نام برد که عبارتند از؛

۱. حسین جلالی نماینده فعلی انار و رفسنجان و عضو جبهه پایداری که احمد انارکی محمدی از لیست صدای ملت با ۵۶.۴۹۲ رأی جایگزین وی شد.

۲.علی اصغر عنابستانی نماینده فعلی سبزوار که محمدرضا محسنی ثانی از لیست صدای ملت با ۴۰.۵۶۶ رأی جایگزین وی شد.

۳.فریدون عباسی دوانی، نماینده فعلی کازرون و کوهچنار که غلامرضا دهقان ناصرآبادی از لیست صدای ملت با ۳۸.۶۱۳ رأی جایگزین وی شد.

۴.علی اکبر بسطامی، نماینده ایلام و مهران (از چهره های نزدیک به طیف محمود احمدی نژاد) که فریدون همتی از لیست صدای ملت با ۳۴.۹۱۴ رأی جایگزین وی شد.

۵. مهدی سعادتی بیشه سرس، نماینده بابل (از چهره های نزدیک به طیف محمود احمدی نژاد) که احمد فاطمی از لیست صدای ملت با ۴۰.۹۳۸ رأی جایگزین وی شد.

۲۷۲۱۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1880062

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =