راه‌آهن یکی از نمادهای برجسته‌ی شهرستان اندیمشک است

قلاوند گفت: با توجه به اینکه از دیرباز شهرستان اندیمشک را با راه‌آهن می‌شناسند، راه‌آهن را باید به‌عنوان یک عرصه بسیار مهم ملی و تأثیرگذار در پیشرفت کشور دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خبرآنلاین از اندیمشک، جلسه شورای اداری اداره‌کل راه‌آهن ناحیه زاگرس با حضور جهانبخش قلاوند منتخب مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

قلاوند در این جلسه با تقدیر از زحمات پرسنل خدوم و زحمتکش عرصه ریلی، راه‌آهن زاگرس را همانند نیروگاه‌های دز و کرخه نماد و نگین اندیمشک دانست و اظهار کرد: با توجه به اینکه از دیرباز شهرستان اندیمشک را با راه‌آهن می‌شناسند، راه‌آهن را باید به‌عنوان یک عرصه بسیار مهم ملی و تأثیرگذار در پیشرفت کشور دانست.

وی با اشاره به تأثیر راه‌آهن در خدمت‌رسانی به مناطق پیرامون خود افزود: یکی از پیوست‌های مهم در هر سیستم و صنعتی پیوست‌های اجتماعی و فرهنگی آن است که راه‌آهن اندیمشک از زمان تأسیس تا الان، خدمات زیادی به هموطنان ارائه داده است.

منتخب مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: می‌توان به‌عنوان یک کار فرهنگی و پژوهشی با همکاری افرادی که دست به قلم خوبی دارند و با استفاده از منابع، ماخذ و مصاحبه با بزرگان و بازنشستگان صنعت ریلی، کتاب تاریخ ماندگار ‌راه‌آهن زاگرس را به رشته‌ی تحریر درآورد.

وی خاطرنشان کرد: برای ارتقای سطح فنی، انسانی و جایگاه عالی که راه‌آهن در کشور و شهرستان دارد، تلاش می‌کنم و به‌عنوان یک همیار و پشتیبان خواهم بود.

حسن زیودار مدیرکل راه‌آهن ناحیه زاگرس نیز به ارائه عملکرد در سال گذشته و همچنین پیک نوروزی ۱۴۰۳ پرداخت.

۴۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1893988

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =