فناوری لازمه پیشرفت در دنیای امروز است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه گفت: با توجه به توسعه فناوری در دنیای امروز لازمه پیشرفت اکنون دریافت داده‌های فناورانه است.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین کرمانشاه، علی شعبانی پیش از ظهر امروز یکشنبه (۲ اردیبهشت ماه) در آیین افتتاحیه دفتر همکاری آموزش و پرورش و جهاد دانشگاهی که در پارک علم و فناوری کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: امروز برای تحقق اهداف باید مجموعه الگوها و باورها را بشناسیم.

وی افزود: در زمان گذشته الگوها به صورت فیزیکی مطرح می‌شدند و فناوری توانمندساز بود، اما امروز فناوری همه چیز است و ناگزیر از حضور در فضای مجازی هستیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه تصریح کرد: موضوعی به نام داده محوری وجود دارد، عصر احساس و شهود به پایان رسیده و نسل جوان با داده‌های بسیاری روبرو است.

وی خاطرنشان کرد: اصطلاحی که می‌گوید یا نوآوری کنید یا بمیرید شامل تمامی مسائل می‌شود، این امر در فرهنگ، تربیت و آموزش نیز نمایان است‌ و نکته‌ای کلیدی محسوب می‌شود.

شعبانی ادامه داد: امروزه آموزش و پرورش در حال تغییر است و سند مذکور تغییرات زیادی را ایجاد می‌کند، هر موفقیتی که تا کنون در کشور به وجود آمده را مدیون آموزش و پرورش هستیم.

وی در پایان ابراز کرد: امید است جهاد دانشگاهی بتواند به عنوان موتور محرک سایر نهادها را با خود همراه کند، امروز تجارب گذشته می‌تواند به ما کمک کند، اما قطعا کافی نیست.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1897851

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =