تهیه ۱۰۰ کیلومتر لوله توسط خیر آبرسان برای اجرای پروژه های آب و فاضلاب کردستان

مدیرعامل شرکت آبفا کردستان گفت: با برنامه ریزی‌ها و پیگیری های انجام شده برای استفاده از ظرفیت خیرین آبرسان، یکی از خیرین اقدام به تهیه لوله به متراژ ۱۰۰ کیلومتر و با هزینه ۷۰ میلیارد ریال جهت اجرای پروژه های آب و فاضلاب نموده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، محمد فرهاد مدیرعامل شرکت آبفا کردستان با بیان این مطلب اظهار کرد: این متراژ لوله در شهرستان های مختلف استان استفاده خواهد شد و در مجموع حدود ۵۰ هزار نفر از خدمت انجام شده توسط این خیر آبرسان بهره مند می شوند.

وی با اشاره به نامگذاری امسال به نام جهش تولید با مشارکت مردم گفت: استفاده از ظرفیت خیرین در زمینه آبرسانی گام موثر و اقدام عملی انجام شده در شرکت آبفا کردستان برای تحقق این شعار است.

مدیرعامل شرکت آبفا کردستان با تأکید بر استمرار این اقدام در آینده افزود: علاوه بر بهره گیری از ظرفیت خیرین، استفاده از تولیدات و تجهیزات کارخانجات داخلی برای اجرای خطوط انتقال و شبکه های آب در روستاها و شهرهای استان از دیگر برنامه های تدوین شده با مشارکت مردم در راستای تحقق شعار امسال در حوزه آبفا است.

وی ابراز امیدواری کرد با به ثمر نشستن این برنامه های عملیاتی، زمینه تحقق واقعی و عینی شعار سال ۱۴۰۳ در حوزه آب و فاضلاب استان کردستان فراهم شود.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1914156

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =