۷۰۰ دستگاه ماشین آلات راهداری وارد کشور خواهد شد

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: باتوجه به اینکه استان لرستان در مسیر کریدورهای مهم حمل و نقل کشور قرار دارد ضرورت دارد  ایمنی شبکه راه های این استان ارتقا یابد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ،دکتر اکبری معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در آیین تکریم و معارفه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان ضمن گرامیداشت یاد شهدای خدمت اظهار کرد: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای عرصه خدمت و دوندگی می‌باشد و مدیران استان ها همانند دونده‌هایی هستند که چوب خدمت را به دیگری تحویل می‌دهند.

وی ادامه داد: واردات ماشین آلات راهداری به کشور سال گذشته در مجلس شورای اسلامی مصوب و پس از آن مجوز این مهم به استان های مختلف و لرستان با توجه به وسعت و حجم مشکلات این منطقه داده شد، در صورت رفع مشکلات و اختلاف نظرها با سازمان صمت ، ۷۰۰ دستگاه ماشین آلات راهداری وارد کشور خواهد شد.

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای همچنین افزود: لرستان یک استان مولد کشاورزی، دامپروری و معدنی، دارای کریدورهای مهم حمل و نقل از جمله ۲ محور آزادراهی و نزدیک به مرزهای غربی است اما ایمنی شبکه راه های آن پایین می باشد و در عین حال کارهای بسیاری بابت بازسازی سیل ۹۸ هم باقی مانده است.

دکتر اکبری بیان کرد: شیروانی مدیرکل سابق از جمله مدیران خوب بود که در دوران مسئولیت کار هایی انجام دادند که از زحمات ایشان تشکر می کنیم.

وی تصریح کرد: امرایی هم از نیروهای بومی ، و باتجربه است و برای سمت مدیرکلی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان لرستان فردی شایسته می باشد.

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای عنوان کرد: از مهندس امرایی مدیرکل جدید انتظار می رود مواردی از جمله ارتقای ایمنی راه‌ها، انجام امور کارشناسی با تحلیل تصادفات، توزیع به جا و مناسب اعتبارات، تکمیل طرح های نیمه تمام و رسیدگی به رفاهیات کارکنان از جمله نیروهای شرکتی راهداری که از اولویت‌های مهم در استان لرستان پیگیری نمایند.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1919361

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =