قدرشناسی انجمن فعالان رسانه ای لرستان از ۳ پیشکسوت روابط عمومی

در مراسمی از سوی انجمن صنفی فعالان رسانه ای لرستان از ۳ پیشکسوت روابط عمومی ادارات استان تجلیل شد. 

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، به همت هیئت مدیره انجمن صنفی فعالان رسانه ای لرستان نشست هم اندیشی با مدیران روابط عمومی ادارات استان برگزار شد در این مراسم که به گفته برخی از مدیران روابط عمومی حاضر در این نشست اقدامی متفاوت و قابل تحسین بود راهکارهای مشارکت و تعاملات دوجانبه اصحاب رسانه و روابط عمومی های ادارات در خصوص حمایت و تقویت مطبوعات و همچنین برگزاری یادواره شهدای رسانه مطرح و تبادل نظر گردید .

در این نشست به دعوت انجمن ۳ نفر از مدیران اسبق روابط عمومی های دانشگاه لرستان ، برق و صمت لرستان که چند سالی میشود به افتخار بازنشستگی نائل گردیدند در مراسم حضور داشتند و به رسم اخلاق و تقدیر از زحمات چندین ساله با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از آنها بصورت ویژه تجلیل گردید .

در این مراسم توسط هیئت مدیره انجمن صنفی فعالان رسانه ای لرستان از افشین مرادی رییس روابط عمومی اسبق دانشگاه لرستان ، ایرج دریکوند رییس روابط عمومی اداره کل صمت لرستان و مجید امرایی رییس روابط عمومی شرکت توزیع برق لرستان تجلیل بعمل آمد.

نکته جالب این مراسم ایستاده تشویق کردن حاضرین در جلسه در زمان تجلیل از ۳ پیشکسوت روابط عمومی بود که در نوع خود حرکتی جالب و قابل تحسین بود که جای تشکر دارد.
خوش رفتاری، خوشرویی و تلاش مضاعف جهت حمایت از مطبوعات و رسانه ها از مهمترین خصوصیات اخلاقی ۳ پیشکسوت روابط در ایام کاری آنها بود که انجمن صنفی فعالان رسانه ای بدرستی از زحمات چندساله آنها تقدیر نمود.

لازم به ذکر است در این مراسم محدثه مقدم رییس انجمن ، سید احمد موسوی دبیر انجمن ، سهراب فرشاد ،مجتبی ساکی و فاطمه کردعلیوند از اعضای هیئت مدیره و غلامرضا مهرابی بازرس انجمن حضور داشتند .

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1920838

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =