واردات خودرو مشمول جانبازان ۵۰ درصد به بالا می شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: واردات خودرو مشمول جانبازان مشمول ۵۰ درصد به بالا می شود.

خسرو شهیدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآنلاین کرمانشاه، در خصوص اجرای قانون واردات خودرو جانبازان۵۰درصد به بالا مشمول اظهار کرد: آن دسته از جانبازان که تمایل به واردات خودرو به صورت انفرادی دارند می توانند به سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی به آدرس HTTPS://JANBAZAN.SALEAUTO.IR مراجعه نمایید.

وی با عنایت به پیگیری‌های مکرر برخی از جانبازان مبنی بر حذف انتخاب خودرو خود از سامانه، افزود: برای جانبازان معزز در تاریخ های ذیل امکان لغو پیش ثبت‌نام ایجاد شده است، لازم به ذکر است چنانچه جانبازان، پیش ثبت نام خود را لغو کنند، می‌بایست در هنگام ثبت سفارش نهایی (در سامانه جامع تجارت) خودروی خود را انتخاب و بر مبنای آن کلیه فرایندهای واردات خودرو را شخصاً انجام دهند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه تصریح کرد: بدیهی است مسئولیت کلیه انجام امور مربوط به واردات به عهده جانباز است.

وی اضافه کرد: جانبازان با ورود به سامانه جانبازان و در بخش جزئیات سفارش، گزینه لغو سفارش را انتخاب و پس از تایید متن نمایش داده شده از فرایند سامانه عرضه خودرو جانبازان خارج می‌شود.

شهیدی در پایان گفت: تاریخ ثبت نام جانبازان به شرح زیر است؛ جانبازان معزز ۷۰ درصد ویژه : تاریخ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ لغایت۱۴۰۳/۰۳/۲۸، سایر جانبازان ۷۰درصد: تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ لغایت ۱۴۰۳/۰۳/۳۰، جانبازان ۵۰ الی ۶۹ درصد: تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ لغایت ۱۴۰۳/۰۴/۰۱.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1921820

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =