رأی‌دادن و انتخاب اصلح حجت شرعی است

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: رأی دادن و انتخاب اصلح یک حجت شرعی است، ما باید ببینیم چه کسی به دنبال عزت ایران اسلامی است و به دیگران باج نمی‌دهد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، سردار نعمت‌الله باقری ظهر امروز در همایش جهاد تبیین و نهضت روشنگری در انتخابات که در سالن همایش جهاد کشاورزی لرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه امروز در انتخابات با دو گفتمان مواجه هستیم، اظهار داشت: گفتمان اول امید مظلومان جهان شده و همه دشمنان از این گفتمان هراس دارند، گفتمانی که در آن رئیس جمهور ما در سازمان ملل از محرومان، مردم فلسطین، محور مقاومت و شهید سلیمانی دفاع می‌کند.

وی افزود: در گفتمان دیگر که در مقابل گفتمان انقلاب اسلامی و دولت خدمت قرار گرفته قصد دارند احساسات مردم را تحریک کنند و نگذارند واقعیت‌های جامعه اسلامی و دولت سیزدهم به گوش مردم برسد؛ در گفتمان دوم وزیر نفت می‌گوید با برجام یک قطره نفت نتوانستیم بفروشیم اما فروش نفت در دولت سیزدهم از ۳۰۰ هزار بشکه به ۲ میلیون بشکه رسید.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان عنوان کرد: امروز با وقاحت تمام می‌گویند راه دولت سیزدهم باید بسته شود و همان حرفی را که منافقان در سقوط هلی‌کوپتر زدند تکرار می‌کنند، منافقان می‌گویند شهادت شهید رئیسی انسداد را باز می‌کند و این کشته شدن حاصل آه و ناله مردم است آن‌ها باید بدانند مردم خود را در تشییع شهدای خدمت نشان دادند و این را همگان دیدند.

وی تصریح کرد: آن‌ها می‌گویند اگر قرار است مشکلات حل شود باید نگاه ما به سمت غرب باشد اما دولت سیزدهم راهی را که به سمت غرب باز بود بست و اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به رخ دشمنان کشید؛ ۱۸ بانک، کشتیرانی و بیمه در دوران برجام تحریم بودند در صورتی که دولت انقلابی و گفتمان انقلابی نشان داد اگر به دنبال عزت و ارزش‌های اسلامی هستیم پیرو فرامین امامین انقلاب می‌توانیم بدون برجام حرکت کنیم.

سردار باقری بیان کرد: امروز حجت شرعی برای همه ما تمام شده، گفتمانی که در مقابل گفتمان انقلاب اسلامی و دولت سیزدهم قرار گرفته به خوبی می‌داند که امروز نگاه مردم به دولت انقلابی سیزدهم است و اگر می‌خواهند برنده این مسابقه سیاسی باشند باید این نگاه را از دولت سیزدهم بردارند.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1923347

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =