سایت آینده نوشت:

خواهرزاده حسین شریعتمداری که به اتفاق تعدادی دیگری از حامیان سابق دولت اقدام به راه اندازی یک سایت خبری کرده است، در مطلبی با عنوان "بُت پرستی که احمدی‌نژاد او را خداپرست خواند!" حمله شدیدی به احمدی‌نژاد کرد.

نویسنده در این مطلب نوشته است:

*در میان سخنان آقای احمدی نژاد ادعاهای بسیاری وجود دارد که در هیچ کتاب تاریخی نوشته نشده است. مثل اینکه حاکم بابل دست و پا و سر مردم را قطع می کرده! یا ادعای جالب مردمی بودن حکومت سلطنتی کورش (!) که برای نخستین بار در طول تاریخ از زبان آقای احمدی نژاد مطرح شده است! و یا سانسور دشمنی کاهنان بت پرست معابد بابل با نبونید. اما از این جملات که درگذریم باید اذعان کرد؛ تا اکنون که این سطور در حال نگاشته شدن است، به رغم نگارش نقدهایی خواندنی و ارزنده بر اظهارات آقای رئیس جمهور،کمتر دیده شده که شخصیت کورش از منظر تاریخی پیش روی آقای احمدی نژاد ترسیم شده باشد.

*آقای احمدی نژاد در اقدامی نمادین، سمبُل مقاومت هشت ساله رزمندگان اسلام در برابر تمامیت دنیای کفر را بر گردن کورش جنایتکار انداخت!جناب رئیس جمهور، برده‌ی بُت مردوک را که در همین کتیبه کذایی صراحتا سخن از حقانیت بت پرستی می راند، «یگانه پرست» می خواند! "

*وی با این ادعا که گویا آقای احمدی نژاد حتی یک بار ترجمه متن روی کتیبه را هم نخوانده اند!، نوشت: آقای رئیس جمهور! کورش بیش از ده بار در این کتیبه نام بت مردوک را با لقب «خدای‌بزرگ» ذکر کرده است.

*وی رییس جمهوری را بی خبر خواند و در اثبات مدعایش نوشت: همین بس که در حالی که هیچ جای این منشور نوشته نشده که «هر ملتی آزاد است که مرا به پادشاهی خود قبول کند یا نکند و هر بار که نخواهند مرا پادشاه خود بدانند من برای سلطنت بر آنها مبادرت به جنگ نخواهم کرد.» در میان بهت اهالی تاریخ چنین جملاتی را به کورش، آنهم در این منشور نسبت داده اند! آقای رئیس جمهور! مشاوران شما چه کسانی هستند؟ چه کسانی چنین تحریفهای تاریخی آشکاری را در کام شما نهاده اند؟

*جناب آقای احمدی نژاد عزیز! مراقب اطرافتان باشید. باور کنید که به رغم توانایی های انکارناپذیرتان، در بسیاری از حوزه ها تخصص ندارید. شما در مدیریت ترافیک و امور مربوط به ریاضیات و مهندسی متبحرید. اما در علوم انسانی هرگز چنین نیستید. اینکه مثلا در تاریخ و فقه و فلسفه و ... تخصص نداشته باشید ننگ و عار نیست. اصل بر رجوع غیرمتخصص به متخصص است. همانگونه که یک غیرمهندس در امور مهندسی علی القاعده باید به شما و همکارانتان رجوع نماید. عیب آن است که در تمام این حوزه ها صاحب ادعا باشیم.

*وی خطاب به احمدی نژاد مدعی شد تمام آنچه وی در مورد کورش گفته، قضاوتهای مورخان صهیونیست و دنباله های ماسون داخلی آنهاست و افزود: قضاوتهایی که از سوی مشاوران جاهل و یا خدای ناخواسته منحرف، به شما القاء شده است.

*متاسفانه عده ای با سوء استفاده از فقدان اشراف تاریخی جنابعالی درصدد به انحراف کشیدن شما هستند. مقایسه جمهوری اسلامی با نظام دیکتاتوری کورش هخامنشی یک اشتباه استراتژیک است

*جناب رئیس جمهور خدوم و مردمی و ولایی! اینها مواضع پنج سال پیش شما نیست. اکنون قلوب هواداران حقیقی شما مجروح اتفاقاتی است که پیرامونتان گذشته است. اختلاف و سرخوردگی، میان هواداران جنابعالی موج می زند. کاش یک بار دیگر جملات زیر را با دقت می خواندید تا ریشه انحرافاتی که به هیچوجه برازنده شخصیت عدالتخواه و ظلم ستیزی  همچون جنابعالی نیست را هرچه سریعتر شناخته و ریشه کن کنید.

کد خبر 104693

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • چراغلی DE ۰۵:۴۵ - ۱۳۸۹/۰۸/۱۰
  0 0
  فکر میکنم رئیس جمهور عزیز در اون سخنرانی توانستند واقعیات بسیاری را به ایران و ایرانیان عرضه کنند، من پس از اون سخنرانی به عنوان یک ایرانی به خودم و رئیس جمهورم افتخار کردم. در ضمن رئیس جمهور یک کشور نماینده تمام عقاید یک ملت است نه نماینده ی یک گروه یا فرقه خاص که هر چه آنها خواستند بر زبان براند.
 • بدون نام IR ۰۵:۴۶ - ۱۳۸۹/۰۸/۱۰
  0 0
  رحمت به احمدی نژاد البته انقلابی
 • بدون نام IR ۰۵:۴۸ - ۱۳۸۹/۰۸/۱۰
  0 0
  جالب است شما و سایت آینده برای تخریب احمدی نژاد حتی حاضرید به شخصی در 2500 سال پیش و قبل از ظهور اسلام هم بتازید!! واقعا متاسفم برای شما و برای کسانی که ذره ای عقل در ر خویش ندارند و متوجه نیستند که در زمان کورش اسلام ظهور پیدا نکرده بود و یکتاپرستی برای کورش عرضه نشده بود که بتوان او را به کفر و زندقه متهم نمود
 • بدون نام IR ۰۵:۵۰ - ۱۳۸۹/۰۸/۱۰
  0 0
  اون عربها بودند كه بت پرست بودند نه ايراني ها. ايراني ها از زمان زرتشت و قبل از آن هم خداپرست بودند. لطفاً تحريف تاريخي ايجاد نكنيد.
 • بدون نام IR ۰۵:۵۳ - ۱۳۸۹/۰۸/۱۰
  0 0
  يعني ميشه يك بت پرست منشور حقوق بشري درست كنه كه عالم و آدم انگشت به دهن بماند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟