شبکه ایران نوشت:

مرضیه برومند که مجموعه‌های «قصه‌های تابه‌تا»، «هتل»، «شمسی و مادام»، «کتابفروشی هدهد»، «خونه مادربزرگه»، «مدرسه موش‌ها» و «همه بچه‌های من» را در کارنامه خود دارد، این روزها مشغول ساخت یک سریال برای کودکان و نوجوانان است؛ سریالی که «آب پریا» نام دارد و در گروه کودک و نوجوان شبکه دو تولید می‌شود.

«آب پریا» با مضمون اجتماعی روایتی از حرکت محیط زیست به سوی زوال است که در قالب داستانی در 15 قسمت روایت می‌شود. تولید این سریال از 31 تیر آغاز شده و تصویربرداری آن تا اواخر اردیبهشت سال آینده ادامه خواهد داشت. تاکنون 50 درصد از تصویربرداری‌ در تهران، کلاردشت، جاجرود و دماوند به پایان رسیده و گروه تولید هم اکنون برای ادامه تصویربرداری در استان یزد به‌سر می‌برند.

«آب پریا» داستانی فانتزی دارد؛ هر سال در پایان زمستان، سه خواهر به نام‌های آب پری، ابری پری و سبزی پری به زمین می‌آیند تا به استقبال بهار بروند، اما امسال آب پری نیامده و خواهرانش را نگران کرده است. پس از مدتی خواهران آب پری متوجه می‌شوند که او در دام دیو خشکسالی که «آپوش» نام دارد، گرفتار شده است... .

هنگامه مفید، بهناز جعفری، سحرولد بیگی، امیرحسین صدیق، حسین دادشکر، لیلی رشیدی، امیررضا میرآقا، سروش مردانی، گیتی معینی، پاشا رستمی، شیلان رحمانی، توران یاقوتی، عبدالرضا زهره کرمانی، بهرام شاه محمدلو، سپیده صیفوری و ... از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال به ایفای نقش می‌پردازند.

 142 / ت

کد خبر 112780

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =