به دنبال مرگ مشکوک راهنمای مشهور آبهای خروشان در کنگو مسئول تور جزئیات واقعه را بیان کرد. ادی بائر (Eddie Bauer) مسئول تور معتقد است که حمله یک کروکودیل باعث مرگ این فرد شده است.

به گزارش سی ان ان، ادی بائر (Eddie Bauer) مسئول تور در این باره گفت: یک کروکودیل راهنمای مشهور آبهای خروشان را از قایق پارویی در جمهوری دموکراتیک کنگو بیرون کشیده و احتمالاً باعث مرگ او شده است.

او در وبلاگ خود نوشت: هندریک کوئتزی (Hendrik Coetzee) روز سه شنبه با دو آمریکایی به نام های بن استوکسبری (Ben Stookesberry) و کریس کوربولیک (Chris Korbulic) بر یک قایق در رودخانه لوکوگا (Lukuga) سوار شده بود که این حادثه رخ داد.

در این وب سایت آمده است: این دو آمریکایی در زمان وقوع حادثه قادر بودند با پارو زدن خود را نجات دهند و در نهایت توسط صلیب سرخ بین الملل نجات داده شدند.

به گفته ادی بائر (Eddie Bauer) این افراد می خواستند ناشناخته های آفریقا را با سفر رودخانه ای خود کشف کنند. آنها می خواستند نشان دهند که در اوج بحران آب شیرین در آفریقا، هنوز مکان هایی وجود دارد که چنین منابع فراوانی را در اختیار دارد، اما بحران در منطقه مرکزی آفریقا همچنان ادامه دارد.

ادی بائر در ادامه افزود: ما از این حادثه فجیع متاثرشده و با خانواده هندری(Hendri) و دوستانش همدردی می کنیم. ما می خواهیم از صلیب سرخ بین الملل و سربازان سازمان ملل مستقر در منطقه تشکر کنیم که کمکهای لازم را ارائه کردند.

آخرین نوشته ای که از کوئتزی (Coetzee)، معروف به هندری (Hendri)، به جامانده، 26 نوامبر منتشر شده است. او نوشته بود: ما می خواهیم یک کشف بزرگ در این منطقه کنیم. ما در قلب آفریقا به سر می بریم و من هیچگاه به این اندازه خوشحال نبودم و بهترین روزهای عمر خود را سپری می کنم.

استوکسبری (Stookesberry) اول نوامبر به وب سایت مجله آوت سایت(Outside) گفت که هندری(Hendri) خودش در مورد امنیت این سفر به ما مشاوره داده بود.

کوئتزی (Coetzee) به استوکسبری (Stookesberry) درباره آبهای خروشان و اسب های آبی سه تنی که ممکن است به او آسیب برساند هشدار داده بود. او به دو مرد آمریکایی گفته بود: در کنارم بمانید و از من دور نشوید.
181

کد خبر 114861

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =