۰ نفر
۴ دی ۱۳۸۹ - ۱۰:۳۶

در دو حادثه تصادف منجر به آتش سوزی در نیجریه 22 نفر کشته و 20 نفر دیگر زخمی شدند.

به گزارش اسوشیتدپرس در حادثه اول که در بزرگراه بانبانگیدا در آسابا رخ داد انحراف کامیونی در ایالت دلتا از جاده و تصادم با خودروهای مخالف منجر به کشته شدن 12 نفر شد.

حادثه ساعت 2 بعد اظهر دیروز رخ داد که در ان راننده کامیونی در بزرگراه بانبانگیدا کنترل ماشینش را از دست داده و با شکستن نرده های بین جاده به جهت مخالف خود منحرف شد. به گفته شاهدان بعد از ترکیدن لاستیک کامیون راننده نتوانست خودرو را کنترل کند و به همین خاطر بطرف خودروهایی که از روبرو می آمدند، هجوم برد.

 بر این اساس کامیون با خودروی مینی بوس 18 سرنشینه که از لاگوس به طرف شرق می رفت بشدت برخورد کرد که منجر به کشته شدن 12 نفر شد. ظاهرا مینی بوس که مسافرانش خود را برای کریسمس آماده می کردند مملو از جمعیت بوده است که بعد از برخورد منفجر شده و در آتش سوخت. دو کودک نیز در بین قربانیان دیده می شوند.البته سه نفر از جمله یک نوزاد زنده ماندند. با ورود نیروهای آتش نشانی عملیات اطفا حریق بسرعت انجام شد اما فایده ای نداشت.

در حادثه دیگری که در بائوچی رخ داد 20 نفر در حادثه تصادف اتوبوس و مینی بوس کشته و زخمی شدند. ظاهرا راننده اتوبوس کنترل خود را از دست داده و بشدت با مینی بوسی که از روبرو می آمد برخورد نمود. دلیل حادثه حمل ژنراتور برق توسط اتوبوس و سرعت زیاد اتوبوس بود که باعث مرگ 10 نفر بعد از آتش سوزی مهیب ناشی از برخورد گردید.

/56

کد خبر 118405

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =