صداوسیما چقدر از بودجه سلامت مردم را می‌گیرد؟

سهم سازمان صداوسیما و خبرگزاری سلامت از بیش از ۱۳۱ میلیارد تومان پرداخت شده در ردیف «ایجاد دسترسی عادلانه مردم به خدمات بهداشتی و درمانی و کمک به برنامه های سلامت صداو سیما و خبرگزاری سلامت» چقدر است؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، «ایجاد دسترسی عادلانه مردم به خدمات بهداشتی و درمانی و کمک به برنامه های سلامت صدا و سیما و خبرگزاری سلامت»، عنوان ردیفی است که طی تقریباً ۶ ماه از محل بودجه عمومی کشور بیش از ۱۳۱ میلیارد تومان به آن پرداخت شده است.

مشخصاً در این بخش از گزارش عمومی پرداخت خزانه سه مورد وجود دارد. اول ایجاد دسترسی عادلانه مردم به خدمات بهداشتی، دوم کمک به برنامه‌های سلامت در صداوسیما و سوم خبرگزاری سلامت.

تا اینجای کار همه چیز شفاف در درگاه اینترنتی وزارت امور اقتصادی و دارایی به نشانی www.mefa.ir در دسترس است اما آنچه مشخص نیست سهم هر کدام از سه مورد بالا از این پرداخت‌ها است.

در راستای شفاف‌سازی بهتر است مشخص شود که خبرگزاری سلامت که متعلق به بخش خصوصی است چه سهمی از این پرداخت‌ها دارد و سهم کمک به برنامه‌های سلامت صدا و سیما چه اندازه است؟

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1209218

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • ی. الف DE ۱۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
    3 0
    سلام. خسته نباشید. یک آفرین بخاطر شیوه بررسی بودجه و پیگیری فکری و تئوریک خبر. مسلما می باید در تمامی زمینه های رسانه ای بصورت سیستماتیک هر موضوعی بررسی شود. تنها در برابر فشار اذهان عمومی. اعلام بودجه ، شفافیت محسوب نمیشود. چرایی و چگونگی هزینه کرد، بسیار اهمیت دارد. موفق و سربلند باشید.