افزایش درآمدزایی با واگذاری اماکن ورزشی اردبیل به بخش خصوصی

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل با بیان اینکه در کنار توجه به ورزش قهرمانی باید مسایل فرهنگی نیز در این اماکن مورد توجه قرار گیرد، گفت: با واگذاری اکثر اماکن ورزشی به بخش خصوصی افزایش درآمدزایی را شاهد خواهیم بود.

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، بهرام آقاخانی گفت: مبانی و موضوعات فرهنگی نباید در اماکن ورزشی و سالن‌های فعال در سطح استان مورد غفلت و بی‌توجهی قرار گیرد.

وی اظهار کرد: در اماکن ورزشی در کنار تلاش برای سلامت جسم روح ورزشکاران نیز باید از سلامت این فضا و همچنین مسایل مطرح شده در آن به نوعی تغذیه کنند تا یک شرایط آرمانی در رسیدن ورزشکارانمان به وضعیت مطلوبی را شاهد باشیم.

آقاخانی با بیان اینکه در کنار فضاهای آموزشی فضاهای ورزشی نیز باید از معتمدترین فضاهای عموم هموطنان محسوب شود، خاطرنشان کرد: خانواده‌ها به اعتماد به این اماکن سعی می‌کنند تا فرزندان خود را به امر ورزش بیش از گذشته ترغیب کنند و با توجه به این حساسیت‌ها باید مدیران، مربیان و مسئولان باشگاه‌های ورزشی به ارتقای سلامت این باشگاه‌ها و اماکن کمر همت ببندند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به اینکه در عرصه مدیریت ورزشی ما به یک هماهنگی و انسجام در کارها و برنامه‌ریزی‌های دقیق نیاز داریم، تصریح کرد: شایسته است تا با یک تدبیر و برنامه‌ریزی مناسب به سمتی حرکت کنیم تا جوانان از حضور در این اماکن لذت برده و اعتماد کامل به مربیان باشگاهی و ورزشی داشته باشند.

آقاخانی نقش ارزنده مربیان ورزشی را مهم تراز با معلمان در جامعه در رشد و بالندگی نسل آینده یادآور شد و افزود: این مساله قداست و اهمیت کار مربیان ما را بیش از گذشته نشان می‌دهد.

وی به واگذاری اکثر اماکن ورزشی استان به بخش خصوصی با هدف افزایش درآمدزایی اشاره کرد و گفت: در کنار توجه به ورزش قهرمانی باید مسایل فرهنگی نیز در این اماکن مورد توجه قرار گیرد تا زمینه اعتلای روزافزون اهداف و برنامه‌ها در این حوزه به نتیجه و ثمر بنشیند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل ضرورت استانداردسازی این فضاها را در کنار استفاده از مربیان و کادر آموزش‌دیده یادآور شد و بیان کرد: با این فعالیت‌ها به راحتی می‌توان از بروز حوادث ناگوار و آنچه که در یکی از استخرهای اردبیل رخ داد جلوگیری کرده تا خاطره مردم از حضور در این اماکن مکدر نشود.

46

کد خبر 1209271

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =