پادکست | بیانیه فدراسیون فوتبال فقط یک معنا دارد: تهدید به تعلیق

اصرار هیات رئیسه فدراسیون برای عدم تمکین از قانون بازنشستگی و اصرار بر نظر وزارت ورزش یعنی خودشان هم به اساسنامه و مجمع اعتقاد ندارند!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در بیانیه ای اعلام کرد برای تمکین از قانون بازنشستگی منتظر پاسخ مکتوب وزیر ورزش می ماند. در فاصله ۷۲ ساعت تا آخرین زمان به نهادهای دولتی یا عمومی برای تمکین از قانون بازنشستگی، مهدی تاج، علی کفاشیان و دوستان بازنشسته شان که ماه هاست گفته اند از قانون داخلی کشور تمکین می کنند اما در عمل طوری رفتار کرده اند که حالا فوتبال ملی ایران در آستانه تعلیق قرار گرفته و فیفا به شدت روی ایران حساس شده است.
بیانیه جدید فدراسیون فوتبال یک معنی مشخص دارد. آنها جای پرداختن به مسایل برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال، می خواهند وزیر ورزش به آنها دست خطی دهد که می‌تواند پیراهن عثمان علیه فوتبال ملی ایران شود.
فرهاد عشوندی عضو شورای سردبیری خبرآنلاین و روزنامه‌نگار ورزشی حالا در تحلیلی صوتی می‌گوید بیانیه جدید فدراسیون فوتبال یعنی آنها خودشان اعتقادی به محوریت مجمع در فوتبال ایران ندارند و البته او نکته ای درباره عدم ثبت قانونی اساسنامه فدراسیون فوتبال ایران مطرح کرده و گفته این مشی هیات رئیسه سوق دادن فوتبال به سمت تعلیق است.

6161

کد خبر 1209398

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • توسی IR ۲۳:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
    5 0
    لعنت خدا بر این شیفتگان میز و قدرت