ثبت‌نام الکترونیکی کارت سوخت در استان گیلان

فرزاد توکلی از ثبت‌نام مالکان خودرو ‌و موتورسیکلت فاقد کارت سوخت به صورت حضوری در دفاتر پیشخوان خدمات دولت و الکترونیکی در سامانه خدمات دولت همراه و اپلیکیشن خدمات دولت خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین گیلان؛ مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در خصوص ثبت نام مالکان خودرو و موتور سیکلت فاقد کارت سوخت اعلام نمود: مالکان وسایل نقلیه می توانند به سه طریق برای ثبت نام کارت سوخت  در استان اقدام نمایند.

توکلی، به مراجعه حضوری مالکان در دفاتر پیشخوان خدمات دولت برای ثبت نام اشاره و افزود: مالکان خودرو و موتورسیکلت می توانند به صورت الکترونیکی (اینترنتی) از طریق سامانه خدمات دولت همراه به نشانی www.mob.gov.ir  و اپلیکیشن خدمات دولت همراه، با نصب آن در گوشی‌های هوشمند تلفن همراه، ثبت نام خود را به صورت غیر حضوری انجام دهند.

وی افزود: خودروهای نوشماره، دارای کارت سوخت بوده و کافی است مالکان آنها برای دریافت کارت سوخت خود به دفاتر پست مراجعه نمایند.  تصریح کرد: ورود به سامانه‌های اینترنتی براساس آخرین رقم شماره سمت راست تلفن همراه مالکان خودرو، با شماره 99 آغاز شده ودر هیچ یک از مراحل ثبت نام چه به‌ صورت حضوری در دفاتر پلیس 10+ و چه به ‌صورت اینترنتی، نیازی به ارائه رمزهای کارت‌های بانکی نمی باشد.

 فرزاد توکلی در پایان ضمن اشاره به تعرفه (55000 ریالی خدمت و 4950 ریالی بابت 9 درصد ارزش افزوده) اعلام داشت: مالکان وسایل نقلیه در صورت پرداخت هر گونه وجه اضافی می توانند شکایت خود را در سامانه 195.ir ثبت، تا در اسرع وقت نسبت به پیگیری موضوع اقدام گردد.

46

کد خبر 1209561

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =