حادثه تروریستی بر سرمایه‌گذاری در چابهار تأثیر ندارد

نماینده چابهار در مجلس هشتم و نهم چگونگی حمله تروریستی امروز در این شهر را تشریح کرد.

یعقوب جدگال در خصوص جزئیات بمب‌گذاری امروز چابهار به خبرآنلاین گفت: امروز صبح یک وانت نیسان بمب‌گذاری شده قصد ورود به ستاد نیروی انتظامی را داشت که با ممانعت ماموران مواجه می‌شود. وقتی تروریست‌ها با ممانعت ماموران رو به رو می‌شوند، همانجا بمب را منفجر می‌کنند که بر این اساس علاوه بر زخمی شدن تعدادی از ماموران، دو نفر هم شهید شدند.

او ادامه داد: این حمله تروریستی خواست دشمنان کشور به طور مشخص آمریکا و اسرائیل است که تلاش می‌کنند مردم را از نظام ناامید کنند در حالی که این اتفاق هیچ‌گاه رخ نخواهد داد.

نماینده مردم چابهار در مجلس هشتم و نهم در پاسخ به این سوال که آیا هدف از این حمله تروریستی بی اثر کردن سرمایه‌گذاری‌های خارجی در چابهار است؟ گفت: شاید دشمنان چنین هدفی را در سر داشته باشند اما کاملا واضح است که این حرکت‌ها نمی‌تواند سرمایه‌گذاری در چابهار را تحت تاثیر قرار دهد؛ چراکه پیش از این نیز دو بار در چابهار بمب‌گذاری شده بود و این مسئله تاثیری بر سرمایه‌گذاری‌ها نداشت. امروز هم به سرمایه‌گذارانی که از هندوستان، افغانستان، عمان و... آمده‌اند این اطمینان را می‌دهیم که اراده کشور و مردم ایران بر این است، چابهار به منطقه‌ای اقتصادی و تاثیرگذار تبدیل شود.

جدگال در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا تا کنون گروهی مسولیت این حمله را به عهده گرفته است یا خیر گفت: هنوز گروهی مسوولیت این بمب‌گذاری را به عهده نگرفته است.

۲۱۴۲۱۴

کد خبر 1210113

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =