۶ نفر
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
معرفی داوران جشنواره سینماحقیقت/ عکس

۱۳ داورِ سه بخش از دوازدهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، هیئت داوران بخش مسابقه ملی، جایزه شهید آوینی و مستندهای معدن و صنایع معدنی ایران در دوازدهمین دوره‌ جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت معرفی شدند.

هیئت داوران بخش مسابقه ملی این دوره‌ جشنواره که ۷۱ فیلم راه‌یافته به این بخش، در سه گروه مستندهای کوتاه (۴۰-)، نیمه‌بلند (۷۰-۴۰) و بلند (۷۰+) را داوری خواهند کرد، عبارتند از مهوش شیخ‌الاسلامی (پژوهشگر و مستندساز)، علیرضا قاسم‌خان (مدیر فرهنگی و تهیه‌کننده)، محمدحسن دامن‌زن (مستندساز)، سودابه مجاوری (پژوهشگر و مستندساز)، وحید موسائیان (مستندساز و کارگردان سینما)، سعید عقیقی (نویسنده و منتقد سینما) و آرش لاهوتی (مستندساز و کارگردان سینما).

در بخش جایزه شهید آوینیِ این جشنواره هم اکبر نبوی (روزنامه‌نگار و تهیه‌کننده)، محمدهادی نائیجی (فیلمنامه‌نویس و کارگردان) و پناه‌برخدا رضایی (مستندساز و کارگردان سینما)، ۲۹ فیلم راه‌‎یافته به این بخش با موضوع انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و حوزه‌ مقاومت را داوری خواهند کرد.

هیئت داوران بخش مسابقه فیلم‌های مستند معدن و صنایع معدنی ایران هم فرشاد فدائیان (پژوهشگر و مستندساز)، سیدحسین حق‌گو (مدیر فرهنگی و تهیه‌کننده) و مهرداد زاهدیان (مستندساز) هستند. در این بخش ۱۶ فیلم پذیرفته شده است.

دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران (سینماحقیقت) طی روزهای ۱۸ تا ۲۵ آذر ۱۳۹۷ به دبیری سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد در پردیس سینمایی چارسو برگزار خواهد شد.

۵۷۵۷

کد خبر 1210373

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =