امام جمعه اصفهان: نمایندگان استان اصفهان پای استعفای خود بایستند

ایرنا نوشت: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: از طرف خود، مردم و کشاورزان از اقدام نمایندگان مردم این استان در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با آب که استعفای دسته جمعی کردند، تشکر می کنم.

حضرت آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در خطبه های نماز جمعه این هفته اصفهان با اشاره به حضور جمعی از کشاورزان در نماز جمعه اظهارداشت : چاپ تصاویر نمایندگان استعفا دهنده توسط کشاورزان اقدام مناسبی است و به منظور تقدیر از این اقدام آنان است.

وی افزود: نمایندگان استان با این اقدام ‌خود نشان دادند مخالف ضربه خوردن به اصفهان هستند زیرا در صورت ضربه به اصفهان، کل کشور ضربه خواهد خورد.استانداران مختلفی به اصفهان آمده اند و رفته اند ولی درباره یک کار اساسی اصفهان که آب است، اقدام حدی نداشته اند و حتی برخی استانداران استان در مسوولیت های دیگر نیز هنوز سر کار هستند.

خطیب جمعه اصفهان یکی از صفات مهم انسان در مکتب اسلام را پرهیز از خلف وعده دانست و تصریح کرد : بارها وعده آب به مردم داده شد که آب در رودخانه زاینده رود جاری شود ولی نشده است. نمایندگان استان حق دارند وقتی می بینند قشر زحمتکش کشاورز که روزی از اقشار زکات دهنده بودند حالا زکات گیرنده شدند، وقتی وضعیت رودخانه و مشکلات مردم را می بینند دسته جمعی استعفا دهند. چرا صدای مردم به گوش مسئولان نمی رسد وقتی ردیفی برای آب اصفهان در نظر گرفته نمی شود، نمایندگان حق دارند اقدام این چنینی کنند.

طباطبایی نژاد تأکید کرد:  از سوی مردم نصف جهان از استعفای دسته جمعی نمایندگان استان به دلیل نبود توجه به رفع مشکلات آبی اصفهان تشکر می کنم و امیدوارم تا آخر پای کار خود بایستند.

۲۱۴۲۱۴

کد خبر 1210382

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۱۷:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۶
    0 6
    یک نفر به ایشان و مردم خوب اصفهان پیام ما را برساند که با دست درازی به منابع و سرچشمه آب دیگر استانها و تضییع حق و حقوق ایشان و حیف و میل کردن بودجه مملکت که عین بیت المال است، نباید از خداوند متعال انتظار برکت و همراهی داشته باشید. خداوند از سر گناه همه ما بگذرد