رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش: در دنیای امروز رسانه‌های کذاب بسیار زیادند و قصدشان ضربه‌زدن به اسلام و قرآن است

میزان نوشت: رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: شهداء اصحاب آخرالزمانی حضرت سید الشهداء (ع) بودند و شهدای اصحاب رسانه راویانی صادق بودند و برای تبیین حقایق و ارزش‌ها جان خود را فدا کردند.

حجت الاسلام حسین صنعت پور امیری در گرامیداشت سیزدهمین سالگرد شهدای اصحاب رسانه که بر سر مزار شهدای اصحاب رسانه در قطعه ۵۰ گلزار شهدای بهشت زهرا (س) برگزار شد، اظهار داشت: شهدا راه خود را شناختند و با نثار جان خود جادوانه شدند.

وی با بیان اینکه هجرت و جهاد دو نکته و کلید واژه مهم قرآن کریم به شمار می‌رود، تصریح کرد: زندگی پیامبران الهی مرهون هجرت و جهاد بوده و در این راه قدم گذاشتند. اسلام هرگز دین جنگ و خونریزی نیست، بلکه همواره دین صلح طلبی و دوستی است و هرگز برای رسیدن به متاع دنیا و توسعه قدرت مادی و فتح سرزمینی جنگ نکرده است. شهدا برای ترویج آرمان‌های بلند دینی و توسعه صلح و آرامش جان خود را فدا کردند و در راه اهتزاز پرچم اسلام و مکتب قرآن خون دادند تا جاودانه مانند.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش با بیان اینکه ترویج فرهنگ و معارف اسلامی از اهداف شهدا بوده است، افزود: رسانه، قلم و تصویر باید منعکس کننده حقایق، واقعیات و اهداف اسلام باشد. متاسفانه در دنیای امروز رسانه‌های کذاب و دروغگو بسیار زیاد هستند و قصد ضربه زدن به اسلام و قرآن را دارند که باید اصحاب رسانه و قلم هوشمندانه با آن مقابله کنند.

همچنین حجت الاسلام رمضان موسوی مقدم قائم مقام صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در ادامه گفت: مقام و شان شهدا در قرآن به خوبی بیان شده و از امتیازات و برکات خاصی برخوردارند که بعد از شهادتشان بیشتر درک می‌کنیم. هم اکنون در قرن جنگ رسانه‌ها سپری می‌کنیم که این بازی از طرف استعمارگران برای به انحراف کشادن جوامع بشری تدارک دیده شده است. رسانه‌های ما مدیون خون شهدا هستند و باید با قلمشان راه شهدا را تداوم دهند.

214214
کد خبر 1210393

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =