کاغذقبوض چند میلیارد تومان روی دست اقتصاد می‎‌گذارد؟

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بر تسریع در اجرای دولت الکترونیک در همه بخش ها تاکید کرد و گفت: تحقق این برنامه، به حذف هزینه یک هزار و 440 میلیارد تومانی قبوض کاغذی منجر می شود.

به گزارش خبرانلاین، محمدجواد آذری جهرمی با انتشار توئیتی در صفحه شخصی خود، به هزینه سالیانه ١٤٤٠میلیارد تومانی صدور قبض کاغذی آب، برق، گاز و تلفن اشاره و تاکید کرد: «رقمی که در شرایط ویژه کنونی اقتصادی حفظ آن ضروری و متعلق به مردم است.»
وی افزود: «برخی پیش از اجرای پروژه کارت سوخت باور نمی‌ کردند، اما انجام دادیم و شد. چه کارها که با دولت ‌الکترونیکی می توان کرد؛ این تنها بخشی از پیامدهای اجرایی شدن دولت الکترونیک است.»
تصال سهمیه سوخت به کارت بانکی یکی از اقدام ها در چارچوب اجرایی شدن دولت الکتروینک بود که پنجم آذرماه امسال انجام شد.
این اقدام با زیرساخت دولت الکترونیک انجام و در صورت سهمیه بندی شدن سوخت، کارت بانکی به عنوان کارت سوخت عمل خواهد کرد.به گفته جهرمی نزدیک به 330 میلیارد تومان هزینه صدور کارت سوخت است که با این اتصال، هزینه ها کاهش خواهد یافت. 

کد خبر 1210758

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • DE ۲۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
  0 0
  اول بیاید از در ناله و خواهش کاغذ روحذف کنید اینگار نه اینگار که مبلغش روی قبض هست دوم یه سرویس الکترونیکی جایگزین معرفی کنید سوم بابت سرویس الکترونیک که هزیته اش تقریبا صفره پول بگیرید (مثل پیامگ بانک)
 • بهنام IR ۰۷:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۸
  1 0
  خاوری و سایر همکاران چند میلیارد روی دست اقتصاد می گذارند؟
 • IR ۰۸:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۸
  1 0
  همین یک کار رو برای مردم میکردین که اونو هم بامبول درمیارین و تنبلی میکنین و توجیهش میکنین