گرشاسبی: خودم را آتش بزنم بهتر از این است که پرسپولیس آسیب ببیند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: مقابل سپاهان فرصت‌های گلزنی را هدر دادیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حمیدرضا گرشاسبی بعد از تساوی تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در پاسخ به این سوال که از پرسپولیس می‌رود یا نه، گفت: فعلاً چیزی قطعی نیست و این موضوع را از وزارت ورزش سوال کنید.

وی درباره اینکه گفته می‌شود با کنار گذاشته شدن او، پرسپولیس از آسیا حذف می‌شود، عنوان کرد: باشگاه پرسپولیس بزرگ است و گرشاسبی خودش را آتش بزند، بهتر از آن است که به باشگاه آسیب برسد. این قصه‌ها نیست و اینها شایعات است. ما نفرات همه باید فدای باشگاه و اهداف کشور شویم و این داستان ها نیست که کسی برای ماندن به جایی که است، آسیب بزند. حوصله کنید تا وزارت تصمیم نهایی را بگیرد.

گرشاسبی درباره امروز گفت: امروز بازی خوبی ارائه دادیم و موقعیت‌های گلی را هدر دادیم. یک بازی از نیم فصل اول مانده تا این بار را که نمی‌توانستیم بازیکن بگیریم، زمین بگذاریم.

مدیرعامل پرسپولیس درباره اظهار نظر بازیکنانی مثل احمدزاده که به بازگشت به پرسپولیس تمایل نشان داده‌اند، عنوان کرد: به هر حال بازیکنان باید به پرسپولیس کمک می‌کردند، اما نشد. درباره جذب بازیکنان جدید تصمیم با برانکو است و او هر تصمیمی که بگیرد، در باشگاه بررسی می‌شود. خواسته‌های کادر فنی را دنبال می‌کنیم.

256 43

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1211061

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =