ماهینی: من کاپیتانم و باید از همه بازیکنان حمایت کنم

حسین ماهینی به عیادت محمد انصاری رفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حسین ماهینی که خودش به تازگی زانوی مصدومش را عمل جراحی کرده و حداقل تا فروردین ماه به بازی های پرسپولیس نمی رسد، ساعاتی پس از اتمام عمل جراحی محمد انصاری همبازی اش در تیم سرخپوشان، راهی بیمارستان شد تا از این بازیکن عیادت کند.

ماهینی در این خصوص گفت: «وظیفه همه ماست که از یکدیگر حمایت کنیم و من به عنوان کاپیتان تیم، وظیفه را بیشتر از دیگران بر دوش دارم. به هر حال محمد یکی از موثرترین بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس به شمار می رود که توانایی های فنی اش را بارها به نمایش گذاشته است. من هم بر حسب وظیفه به بیمارستان رفتم تا وضعیت او را پیگیری کنم.»

 ماهینی در خصوص وضعیت خودش گفت: «خدا را شکر مرحله اصلی بعد از عمل را پشت سر گذاشتم و حالا وارد مرحله دوم شدم. به تازگی دوران نقاهت را شروع کرده ام و در این بخش باشد به فیزیوتراپی و تمرینات اختصاصی بپردازم. درد کمتری دارم و تورم زانویم کاهش یافته که نشا می دهد عمل جراحی موفقیت آمیزی داشتم. امیدوارم بتوانم خیلی زود به تمرینات تیم برگردم و به پرسپولیس کمک کنم.»

 نام محمد انصاری و حسین ماهینی که دچار پارگی رباط صلیبی زانو شده بودند از لیست سرخپوشان خارج می شود تا این باشگاه بتواند به جای این دو نفر، دو بازیکن جدید جذب کند. در شروع فصل آینده، نام هر دو نفر به لیست برمی گردد.

254 251

کد خبر 1211114

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =