صفحه دختر حاشیه‌ساز در اینستاگرام بسته شد

صفحه اینستاگرامی که تلاش می کرد برای ملی پوشان ایران حاشیه بسازد، از دسترس خارج شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ عصر پنجشنبه انتشار چند صفحه از چت های خصوصی چند فوتبالیست با یک دختر در اینستاگرام سر و صدای زیادی برپا کرد. او اسکرین شات هایی از چت های خصوصی خود با فوتبالیست های سرشناس را منتشر کرد تا نشان دهد با آنها در ارتباط بوده است. این دختر دست به افشاگری علیه ستاره های فوتبال زد اما هرگز ادعاهای او تایید نشد.

این خانم از پیام‌هایی که فوتبالیست‌ها به صورت خصوصی برایش فرستاده بودند، عکس گرفت و این پیام‌ها را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. عکس‌ها جو عجیبی راه انداخت و خیلی‌ از ستاره های فوتبال ایران را در مظان اتهام قرار داد. بعضی‌ از این چهره ها که توسط این دختر مورد اتهام قرار گرفته اند، چهره های محبوب فوتبال ایران هستند. او ابتدا یک صفحه داشت اما پس از بازخورد های بسیاری که داشت، حساب دیگری نیز ساخت و در هر دوی آن ها به تبلیغ و کسب درآمد می پرداخت.

پس از این که برخی اسکرین شات های او را تقلبی دانستند، او با انتشار ویدیو ها تلاش کرد تا ثابت کند اسکرین شات ها واقعی هستند تا فوتبالی های ایران را بیشتر درگیر این حواشی کند. اما از ساعاتی پیش هر دو صفحه او در اینستاگرام به طور کلی از دسترس خارج شده اند. گزارش های متعدد کاربران به حساب کاربری این خانم باعث شد تا اینستاگرام صفحات او را از دسترس خارج کند.

کد خبر 1211231

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 4
  • IR ۱۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۹
    73 3
    با اين كارها هم آفتاب زير ابر پنهان نمي ماند و گندكاري هر دو طرف برملا خواهد شد. تا سيه روي شود هر كه در او غش باشد