خبر خوب نوبخت برای بازنشستگان: ۲۰۰۰ میلیارد تومان برای افزایش حقوق اختصاص داده شد

خبرگزاری صدا و سیما نوشت: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: علاوه بر افزایش ۲۰ درصدی حقوق در لایحه بودجه سال ۹۸ حدود دو هزار میلیارد تومان منابع نیز برای همسان سازی حقوق برخی بازنشستگان در نظر گرفته شد.

 «محمدباقر نوبخت» در گفت و گویی افزود: باوجود محدودیت های منابع مالی دولت تلاش کرد در سال آینده به وضعیت معیشتی مردم کمک کند.

وی ادامه داد: درخصوص افزایش حقوق کارمندان تصمیم گرفته شده در بودجه یک پنجم به میزان حقوق ها در سال آینده اضافه شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه تصریح کرد: در سال گذشته باوجود محدودیت های مالی تلاش شد تا سه هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در راستای عدالت اختصاص یابد.

نوبخت یادآور شد: در بودجه سال ۹۸ بار دیگر دولت به موضوع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان توجه کرد و بر این اساس علاوه بر افزایش ۲۰ درصدی حقوق در سال آتی، حدود دو هزار میلیارد تومان منابع برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در نظر گرفت و بر این اساس امکان دارد حقوق برخی بازنشستگان بیش از ۲۰ درصد افزایش یابد.

 
۱۷۲۳۱
کد خبر 1211373

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • کارگران فقیر مظلوم IR ۱۱:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۰
  0 0
  با سلام ..لطفا بف فکر کارگران هم باشید و یه 4000 میلیرد تومانی هم برای ترمیم دستمزد کارگران و حمایت از این قشر ضغیف در نظر بگیرید .بالاخره کارگران هم برای این کشور زحمت میکشند و در تولید و سازندگی نقش بسیار پررنگی دارند ..و دستمزدشان الان با این تورم بسیار پایین است ..دلار هم که آمده پایین اجناس قیمتش پایین نیامده است!!
 • IR ۲۲:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۵
  0 0
  واقعا عمل می کنید؟