۸ میلیارد تومان کمک‌هزینه ازدواج به مددجویان کمیته امداد لرستان پرداخت شد

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان لرستان گفت: هشت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان کمک‌هزینه ازدواج به دو هزار و ۹۵۰ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد لرستان پرداخت‌شده است.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، فاطمه فولادی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان لرستان بابیان اینکه: همواره حمایت از ازدواج مددجویان تحت حمایت موردتوجه این نهاد بوده است گفت: پرداخت کمک‌هزینه ازدواج به مددجویان باهدف تکیم و تقویت بنیاد خانواده و ترویج ازدواج آسان و بهنگام در جامعه هدف است.

وی از پرداخت هشت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان کمک‌هزینه ازدواج به مددجویان تحت حمایت خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون هزار و ۱۰۰ کمک‌هزینه ازدواج به پسران و هزار و ۸۵۰ کمک‌هزینه جهیزیه برای دختران و ازدواج مجدد بانوان پرداخت‌شده است.

پرداخت بیش از دومیلیارد کمک هزینه در مناطق محروم

فولادی بابیان اینکه تمام نوعروسان از مشاوره‌های قبل از ازدواج بهره‌مند می‌شوند گفت: دختران تحت حمایت می‌توانند قبل از ازدواج از دوره‌های آموزشی متناسب ازجمله کلاس‌های مشاوره‌های فردی و گروهی، کلاس‌های آموزشی همسران جوان و مشاوره آموزش خانواده بهره‌مند شود.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد لرستان همچنین افزود: دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون کمک‌هزینه ازدواج برای تأمین جهیزیه در مناطق محروم این استان پرداخت‌شده است.

46

کد خبر 1211427

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =