بیمار کلیوی ۳۸ ساله با بدهی ۱۱ میلیون تومانی در زندان

رییس ستاد دیه استان گفت: بیمار کلیوی ۳۸ ساله بخاطر بدهی ۱۱ میلیون تومانی در زندان مرکزی تبریز زندانی است.

به گزارش خبرآنلاین از تبریز، رسول تقی پور مدیر ستاد دیه استان آذربایجان شرقی گفت: م.ق مددجوی ۳۸ ساله با محکومیت مطالبه وجه سفته  از آبان ماه امسال در زندان به سر می برد .

وی ادامه داد: این مدد جو سرپرست خانواده ۴ نفره است که یک کلیه خود را از دست داده و با بیماری کلیه و کبد دست و پنجه نرم می کند .

تقی پور خاطر نشان کرد: همسر مددجو هنگام مراجعه به ستاد دیه استان ضمن اعلام اینکه فرزندان وی بخصوص پسر کوچک وی برای دیدار پدر بی تابی می کند، اعلام کرد: فرزندان مدد جو بخاطر تالمات روحی حتی از رفتن به مدرسه نیز امتناع می کنند .

مدیر ستاد دیه استان ادامه‌داد: این مددجوقبل از زندان چندین ماهی بخاطر بیماری کلیه و قبل از آن هم بخاطر نبود شغل معین بیکار بوده و در حال حاضر خانواده وی وضعیت معیشت خوبی ندارند.

تقی پور همچنین گفت: همسر این مددجو که این روز ها سرپرستی خانواده را به عهده دارد از بیماری قند خون رنج می برد و دو فرزند هم که دانش آموز هستند از وقتی پدر روانه زندان شده به علت مشکلات مالی و دوری از پدر وضعیت تحصیلی خوبی را سپری نمی کنند و مادر خانواده تنها با یارانه پرداختی امورات زندگی را به سختی اداره می کند .

رییس ستاد دیه استان اعلام کرد: طبق اعلام مراجع قضایی، مجموع آخرین مانده بدهی این مددجو با احتساب اصل خواسته و خسارت تاخیر و تادیه براساس شاخص تورم سال جاری مبلغ ۱۱ میلیون تومان است که با پرداخت از زندان آزاد و به کانون گرم خانواده بازخواهد گشت .

تقی پور یادآور شد: نیکوکارانی که تمایل کمک به این مددجوی نیازمند را دارند، می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب‌ ستاد دیه استان به شماره ۰۱۰۴۴۴۴۴۴۰۰۰۴ بانک صادرات و شماره کارت۶۱۶۰-۹۰۰۵-۶۹۱۹-۶۰۳۷ بانک صادرات واریز کرده همچنین می‌توانند کمک‌های خود را از طریق سامانه پرداخت آنلاین سایت رسمی ستاد دیه استان پرداخت کنند .46

کد خبر 1212113

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =