شهردار تبریز بر حل مشکلات ورزشگاه یادگار امام تاکید کرد

شهردار تبریز گفت: ورزشگاه یادگار امام نمادی برای تبریز و استان آذربایجان شرقی است و باید تمام مشکلات و نواقص این ورزشگاه سریع مرتفع شود.

به گزارش خبرآنلاین از تبریز، ایرج شهین باهر شامگاه چهارشنبه در جلسه هماهنگی رفع مشکلات و نواقص ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز با تاکید بر اینکه نباید برای تکمیل نواقص ورزشگاه منتظر ردیف های بودجه‌ای باشیم، گفت: باید همه دستگاه‌ها و ادارات مختلف دست به دست هم دهند تا مشکلات ورزشگاه برطرف شود.
وی گفت: به واسطه تیم فوتبال تراکتورسازی فضای نشاط و شادابی در کلان شهر تبریز بین شهروندان فراهم شده است.
شهرداری تبریز یادآوری کرد: ورزشگاه یادگار امام (ره) از اهمیت ویژه‌ای در استان برخوردار است؛ زیرا که حداقل هر دو هفته یکبار جمع زیادی از شهروندان برای تماشای دیدارهای تیم محبوب تراکتورسازی در آن حضور می یابند و تصاویر این حضور پرشور، در کل کشور منعکس می‌شود.
وی در خصوص مسیر جدید دسترسی هواداران به ورزشگاه یادگار امام نیز گفت: زیرسازی راه دسترسی جدید به ورزشگاه یادگار امام (ره) از ضلع غربی به پایان رسیده و طی روزهای آتی کل این مسیر آسفالت می‌شود.
وی به ضرورت ایجاد فضای سبز در محوطه و مسیرهای منتهی به ورزشگاه نیز تاکید کرد و گفت: آماده هستیم تا بعد از هماهنگی‌های لازم در خصوص ایجاد و توسعه فضای سبز در آن اقدام کنیم.
شهین‌باهر در پایان گفت: ورزشگاه یادگار امام به عنوان زیرساحت ورزشی ارزشمندی در استان است که باید از این ظرفیت استفاده کنیم.

۴۶

کد خبر 1212273

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =