توصیف شفر از فراخوان فرهاد مجیدی برای حمایت از استقلال

دنیای ورزش تورنتو نوشت: استقلال روزگار خاصی را سپری می‌کند. بعد از هفته‌ها ناکامی تیم وینفرد شفر در مسیر موفقیت قرار گرفته است.

استقلال پس از روزهای سخت نخست فصل، توانسته چند برد خوب بدست بیاورد. شیرین ترین این پیروزی ها برد آبی ها بود برابر سپیدرود رشت. آنها اگرچه در بازی با پدیده اسیر ناداوری شدند اما بسیج فرهاد مجیدی در حمایت از تیم شان ، روزی پر از طرفدار را برای شان رقم زد و در بازی بدون گل دیروز ، کلی طرفدار در کنار فرهاد مجیدی برای شان به استادیوم آمده بودند.
آنها آخرین بازی نیم فصل شان را با پدیده داشتند. بازی با تیمی که پدیده این فصل لیگ است و با یحیی حسابی خوش درخشیده. راستش اگر در همان روزهای کابوس وار لیگ با این تیم هم بازی کرده بودند امروز شرایط شان احتمالا همان بود که برای بازی حذفی شان با سایپا رخ داد و بازی های آن مقطع. سکوت و آرامش اما این تیم را از بحران رهایی بخشید و توانستند در پشت درهای بسته و بی بازی آماده شوند.
حالا اما بعد از سه برد و اوج گیری دوباره استقلال ، باز انگار حاشیه ها سمت شان آمده است. بعد از شکست شفر در پروژه برگرداندن مجتبی جباری به استقلال، حالا دوباره اسم فرهاد مجیدی سر زبان ها افتاده است. امیرحسین فتحی مدیر آبی ها اگرچه این خبر را تکذیب کرده و گفته فرهاد مجیدی نمی آید اما گزارشی منتشر شده بود در یکی از خبرگزاری ها که نشان می داد اتفاقاتی در خفا رخ داده است. کلی اسم از پس هم ردیف شده بودند. اینکه شفر مجیدی را دیده است. 
ادعاهایی که تائید نشدند!
جالب اما این بود که فرهاد مجیدی بعد از کلی دوری یکباره خودش خبرساز شد و اصرار کرد همه بدانند می خواهد به تماشای بازی استقلال بنشیند. فرهاد مجیدی که بعد از فوت مادرش خیلی کم درباره استقلال حرف زد و ترجیح داد خارج از ایران باشد. اما یکباره چه اتفاقی افتاد که او به استقلال نزدیک شد؟ آیا قرار است او از نیم فصل دوم به استقلال برگردد؟ حالا که کار مدیران استقلال بار یری ساناک مربی پیشین آبی ها به دعوا رسیده است، آیا مرد آلمانی قصد تغییرات در کادرفنی و اضافه کردن فرهاد را دارد؟ فرهاد که البته سال هاست می خواهد مربیگری را آغاز کند و هنوز این اتفاق برایش رخ نداده است. او که سرانجام اعلام کرد مدرک مربیگری حرفه ای اش را هم گرفته است. اقلا قبل از بازی بزرگ با پدیده که اصلا شفرها دوست نداشتند در این باره که آیا تغییراتی برای نیمکت‌شان در پیش است، چیزی بگویند.

تحلیل شفر پسر
ولی به راستی فرهاد مجیدی چرا به حمایت از استقلال می آید؟ تحلیل شفر از این حرکت فرهاد عالی است.اولا فرهاد بخش مهمی از تاریخ استقلال است که هواداران دوستش دارند و با فراخوان او برای حضور در ورزشگاه قطعا خیلی ها به آزادی می آیند و این در دیدار بزرگ با پدیده که می تواند یک حسن ختام عالی برای نیم فصل اول قبل از تعطیلات حدودا دو ماهه لیگ باشد، به حساب می آید و حالا چرا فرهاد خودش را برای شفر هزینه کند؟ فرهاد که در این سال ها کمتر حاضر شده چنین کاری را برای دیگر مربیان استقلال کند؟
این پاسخ شفر پسر درباره چرایی این کار جالب است:«فراموش نکنید که فرهاد و پدر من در کنار هم هیجان شیرین قهرمانی لیگ امارات را بدست آورده اند و چرا نباید او برای کمک به تیمش و کمک به پدر من و تشویق این تیم به ورزشگاه بیاید؟» این نگاه مثبت و استقبال از فرهاد مجیدی شاید به اتفاقات خوب در آینده هم منجر شود.

41255

کد خبر 1212563

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =