چند تن از فرماندهان حماس دستگیر شدند

ایرنا نوشت: نظامیان رژیم صهیونیستی از شب گذشته تاکنون با حمله گسترده به شهرهای قدس وکرانه باختری شماری از فلسطینیان از جمله فرماندهان جنبش مقاومت اسلامی حماس را دستگیر وزندانی کردند.

به گزارش پایگاه خبری عربی 21 نظامیان صهیونیست از شب گذشته تا ظهر امروز 40 فلسطینی از جمله 'یاسر منصور' و'اسماعیل الطل' دو نماینده جنبش حماس در مجلس قانونگذاری فلسطین و'صباح فرعون' اسیر آزاد شده از اهالی شرق قدس اشغالی را در کرانه باختری وقدس اشغالی دستگیر وزندانی کردند.

جنبش حماس با صدور بیانیه ای از مردم وگروه های فلسطینی خواست امروز عصر در راه پیمایی 'جمعه خشم وپیروزی خون شهدا' شرکت کنند.
تشنج شدید در کرانه باختری پس از شهادت 'اشرف نعالوه 'مجری عملیات شهادت طلبانه برکان و'صالح البرغوثی' مجری عملیات شهادت طلبانه عوفرا وبه هلاکت رسیدن دو نظامی صهیونیست در عملیات مقاومت فلسطین حاکم شده است.

حماس در بیانیه ای از شرکت کنندگان در راه پیمایی بازگشت امروز خواست به سمت مناطق حائل با دشمن صهیونیستی حرکت کنند.
این بیانیه تاکید کرد راه پیمایی امروز پیامی به دشمن صهیونیستی است که مردم ما هرگز شهدای بزرگوارمان را فراموش نکرده ونخواهند کرد وتا تحقق اهداف مورد نظر دست از مقاومت بر نخواهند داشت.
شمار شهدای راه پیمایی بازگشت از مارس ( اسفند) گذشته تا کنون به 235 تن رسیده ، این در حالی است که صدها تن دیگر توسط نظامیان صهیونیست نیز زخمی شده اند.
 

52311

کد خبر 1212573

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =