تحقیق و تفحص از چهار صندوق‌ بازنشستگی کلید خورد

میزان نوشت: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در آینده نزدیک تحقیق و تفحص از سه صندوق «تامین اجتماعی»، «صندوق فولاد» و «صندوق بیمه عشایر و روستایی» کلید خواهد خورد و به زودی درباره آن اظهارنظر خواهیم کرد.

محمدرضا پورابراهیمی گفت: تقاضای تحقیق و تفحص از صندوق بازنشستگی کشور پس از تصویب در کمیسیون اقتصادی به صحن علنی مجلس ارجاع شده است و ظرف هفته آینده در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت.

وی افزود: انشاالله پس از تصویب مجلس این تحقیق و تفحص انجام خواهد شد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: همچنین گزارش تخلفات درباره تقاضای تحقیق و تفحص از مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دستور کار کمیسیون اقتصادی مجلس قرار دارد. که اگر این موضوع هم در مجلس تصویب شود این تحقیق و تفحص آغازخواهد شد.

وی با بیان اینکه این کمیسیون در گام بعدی تقاضای تحقیق و تفحص یک جا از سایر صندوق‌های زیر مجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی را کلید خواهد زد، گفت: در آینده نزدیک تحقیق و تفحص از سه صندوق «تامین اجتماعی»، «فولاد» و «بیمه عشایر و روستایی» کلید خواهد خورد و به زودی درباره آن اظهارنظر خواهیم کرد.

پورابراهیمی با اشاره به تحقیق و تفحص از هواپیمایی آسمان گفت: گزارش تخلفات انجام شده درباره هواپیمایی آسمان در دست بررسی کمیسیون اقتصادی است و باید گفت پاسخ‌ها به هیچ عنوان در زمینه سوالات مطرح شده در تقاضای این تحقیق و تفحص قابل قبول نبوده است.
41231
کد خبر 1212675

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =