۳ نفر
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
کی‌روش روی سامان قدوس ریسک نکرد!

فرصت زیادی تا پایان سال میلادی نمانده است و کارلوس کی‌روش نخواست روی سامان قدوس ریسک کند تا حادثه پولادی دوباره تکرار شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ۴ سال قبل مشکل خدمت سربازی کار دست تیم ملی داد . سروش رفیعی، بختیار رحمانی و مهرداد پولادی سه سرباز تیم کارلوس کی روش بودند که دو تا از آن ها بعد آن حواشی اصلا برای همیشه تیم ملی را از دست دادند. پولادی اما با تیم به جام ملتهای آسیا رفت ولی این قدر سردار کمالی و دیگران درباره سربازهای تیم ملی مصاحبه کردند که او از آن ستاره درخشان جام جهانی به یک بازیکن معمولی پر استرس و عصبی بدل شد. سر آخر هم برایش اتفاق بدی افتاد.
او خطا کرد و اخراج شد تا تیم ملی ده نفره ما در پنالتی به عراق ببازد و حذف شود.
کارلوس کی روش بعد از جام جهانی که قرار شد بماند و تیم را آماده جام ملتهای آسیا کند ، بنایش را بر این گذاشت تا هر طور که هست مشکلی از بابت بازیکن سرباز نداشته باشد. همین حالا تقریبا همه بازیکنان سربازش، معافیت تحصیلی هم دارند اما مشکل او فقط سامان قدوس است که هنوز ۲۵ سالش تکمیل نشده تا کارت پایان خدمتش را با خرید خدمت سربازی بگیرد.
اگرچه سردار کمالی بارها تاکید کرده ملی پوشان تا پایان سی سالگی معاف از خدمت هستند اما کادر فنی تیم ملی اصرار دارد تا روی این مسئله ریسک نکنند. آنها ترجیح می دهند سامان از قطر به اردوی تیم ملی اضافه شود تا در جام ملت های آسیا حضور داشته باشد. این گونه دیگر مشکل و روزه شک دار هم نخواهند گرفت!

43255

کد خبر 1212678

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =