رسالت تامین اجتماعی، امیدبخشی به نیروی کار است

در راستای تکریم ارباب رجوع و پاسخ گویی به مخاطبان ،مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در شعبه تامین اجتماعی یاسوج به درخواست های مراجعه کنندگان رسیدگی کرد .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یاسوج، عباس نورمحمدی همرا با کارشناسان اداره کل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویر احمد در این برنامه ملاقات عمومی ضمن رسیدگی به درخواست ها و مسایل و مشکلات بیمه شدگان ، مستمری بگیران و کارفرمایان به پرسش های مراجعه کنندگان پاسخ دادند .

 مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویر احمد هم چنین با حضور در واحدهای مختلف شعبه ، چگونگی ارایه خدمات به مردم را مورد بررسی قرار داد و بر پاسخ گویی سریع و دقیق به مراجعه کنندگان تاکید کرد .

  نورمحمدی اظهار داشت : سازمان تامین اجتماعی با اقشار مختلف شامل کارگر ، کارفرما ، بیمه شده و مستمری بگیر سر و کار دارد و تعهدات سنگینی نسبت به ]نها دارد ؛ بنابراین کارکنان سازمان باید همه توان و تلاش خود را برای اریه خدمت بهتر و جلب رضایت آنان به کار گیرند .

  وی افزود : سازمان تامین اجتماعی امانت دار بیمه شدگان است و مستمری بگیران و بیمه شدگانی که به شعب سازمان مراجعه می کنند ، حق خود را مطالبه می کنند و همه کارکنان موظف هستند در راستای افزایش اعتماد عمومی ، درخواست های آنان را در چارچوب قوانین و مقررات تا دستیابی به نتیجه دنبال کنند و با تلاش و خدمت رسانی بهتر ، جایگاه سازمان را بهبود بخشند .

 مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویر احمد اظهار داشت : رسالت سازمان تامین اجتماعی حمایت از تولید و امیدبخشی به نیروی کار است و سیاست راهبردی سازمان این است که با بهره گیری از ابزارهای نوین و الکترونیکی کردن امور ، به تسهیل ارایه خدمات به شرکای اجتماعی کمک کند .

46

کد خبر 1212964

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =