امیر سرلشکر موسوی: رهبر انقلاب احاطه کاملی بر مسائل امنیتی و دفاعی دارند

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: فرمانده کل ارتش: نظریه دفاعی رهبر انقلاب از دین ،علم و تجربه برآمده و بر هوشیاری و خود اتکایی استوار است.

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش صبح امروز یک شنبه ۲۵ آذر در چهارمین همایش تبین اندیشه دفاعی امام خامنه‌ای که در سالن شهدای ساصد سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع برگزار شد، گفت: تدابیر و نظریات رهبری در همه حوزه ها چراغ راه و قطب نمایی برای پیشرفت و تعالی است.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب تجارب بسیار غنی و ارزشمندی از دوران قبل از انقلاب اسلامی و دوران باشکوه دفاع مقدس دارند و احاطه کاملی بر مسائل امنیتی، دفاعی و نظامی دارند و ما می‌توانیم به بهترین نحو ممکن استراتژی دفاعی را از این اندیشه استخراج کنیم. در نظریه دفاعی ایشان از اخلاق به عنوان یکی از مهمترین عوامل قدرت نام برده شده که در دیگر نظریات وجود ندارد.

امیر سرلشکر موسوی معنویت محوری ، هوشیاری، خود اتکایی و خود محوری را از محور های اصلی نظریه دفاعی رهبر انقلاب اسلامی دانست و عنوان کرد: وقتی به تدابیر امنیتی مقام معظم رهبری نگاه می‌کنیم ایستادگی و مقاومت فعال در مقابل استراتژی های دشمن دیده می شود. نظریه ایشان از دین ،علم و تجربه بر آمده و بر هوشیاری ، خود اتکایی و خود محوری استوار است.

۲۱۴۲۱۴

کد خبر 1213113

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =