راه‌کار مدیرعامل استقلال برای فیکس شدن حسین حسینی

مدیرعامل استقلال می‌گوید این باشگاه هنوز با چپارف به توافق نهایی نرسیده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال در حاشیه مراسم ختم ایرج دانایی‌فر درباره جدایی گرو و نویمایر از جمع استقلالی‌ها اظهار کرد: در باشگاه‌های بزرگ دنیا هم چنین اتفاقاتی می‌افتد. این دو بازیکن هم نتوانستند به ما کمک کنند و در نیم‌فصل قراردادشان را فسخ کردند.

مدیرعامل استقلال ادامه داد: با تدبیر باشگاه که از قبل پیش‌بینی شده بود آن‌ها بدون مشکل قانونی و ایجاد پرونده بین‌المللی از جمع ما جدا شوند.

وی درباره این که پرسپولیسی‌ها مدعی هستند که استقلالی‌ها بیش‌تر از بازیکنان پرسپولیس از اسپانسر پول گرفته‌اند توضیح داد: این سوال باید از اسپانسر پرسیده شود اما تا جایی که من اطلاع دارم، این اتفاق نیافتاده است.

فتحی درباره شکایت از پرسپولیسی‌ها برای مصاحبه علیه رحمتی گفت: رحمتی بزرگ و کاپیتان باشگاه ما است و وظیفه ما است که از او حمایت کنیم. او الگوی بسیاری از بازیکنان است.

او درباره حسینی و جپارف تصریح کرد: من هنوز فهرست ورودی و خروجی شفر را ندیده‌ام. من با آقای حسینی هنوز صحبت نکرده‌ام اما بازیکن باید بداند که برای فیکس شدن در ترکیب تیم باید تلاش کند و این موضوع مربوط به همه بازیکنان است. هنوز با چپارف به توافق نهایی نرسیده‌ایم و هر گاه این اتفاق افتاد،  آن را رسانه‌یی خواهیم کرد.

256 43

کد خبر 1213306

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =