۱ نفر
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۰
نقل و انتقالات استقلال در غیاب شفر

نیم فصل لیگ برتر به پایان رسیده و به زودی تیم‌ها وارد بازار نقل و انتقالات می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ لیگ فوتبال ایران در پایان نیم فصل اول، حدود 50 روز تعطیل است و با توجه به جدول رده‌بندی رقابت‌ها، پیش‌بینی می‌شود که نیم‌فصل خوبی در پیش باشد. برای استقلال که در ابتدای فصل نتوانست آن‌طور که باید و شاید خواسته‌های شفر را در یارگیری تأمین کند، این فرصت 50 روزه، فرصت خوبی است که استقلال بتواند درباره یارگیری و برنامه‌های آماده‌سازی‌اش تصمیم‌گیری کند.

این‌بار هم اما درست مثل ابتدای فصل وینفرد شفر به کشورش سفر می‌کند و تا بعد از تعطیلات کریسمس هم به ایران برنمی‌گردد. استقلال اما بعد از چند روز تعطیلی، تمریناتش را بدون حضور شفر دوباره شروع می‌کند. این در حالی است که پیش از شروع فصل بخشی از یارگیری استقلال در زمان غیاب شفر انجام شد و در برهه‌ای زمزمه‌هایی درباره این موضوع مطرح می‌شد که برخی بازیکنان جذب شده، بازیکنان مدنظر شفر نیستند و حتی بازیکنانی که از تیم جدا شدند، برخلاف میل قلبی شفر جدا شده بودند.

حالا بهترین زمان برای ترمیم و تقویت تیم است و حتی اگر شفر در ایران حضور نداشته باشد، این انتظار از مسوولان باشگاه می‌رود که پیش از سفر شفر، به طور کامل با او هماهنگ باشند و از نظرات او در زمینه جذب بازیکن اطلاع داشته باشند تا تصمیمی مغایر با آنچه او می‌خواهد نگیرند.

256 43

کد خبر 1213379

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =