هشدار درباره کاهش سهم اقتصادی و جمعیتی آذربایجان‌شرقی

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی گفت: کاهش سهم اقتصادی و جمعیتی استان پیام و هشداری برای فعالان اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و همچنین مسوولان نظام اداری است.

به گزارش خبرآنلاین از تبریز، داود بهبودی امروز در دیداری که به همراه معاونان و مدیران سازمان با استاندار آذربایجان‌شرقی داشت اظهار کرد: ما قصد داریم طوری در استان نقش ایفا کنیم که بسیاری از دغدغه‌ها متوجه استانداری نشود و استاندار نیز برخی از مسوولیت‌ها را به خود ما محول کنند.

وی افزود: کاهش سهم اقتصادی و جمعیتی استان پیام و هشداری است برای فعالان اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و همچنین مسوولان نظام اداری.

بهبودی متذکر شد: با خروج سرمایه، تخصص و نیروی انسانی شاهد کاهش تراز کمی و کیفی نیروی انسانی در بلندمدت خواهیم بود که این مسئله بر IQ استان نیز تاثیرگذار خواهد گذاشت و ما به عنوان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی که عمدتا نقش تنظیم، تطبیق، راهبر، متولی و رصدگر توسعه دارد باید با این پدیده‌ها مقابله کنیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی در عین حال بر لزوم تزریق امید، اعتماد و نشاط در جامعه تاکید کرد و گفت: رویکرد ما برای مقابله با محدودیت‌ها این است که مسئله محور حرکت کنیم تا با ایجاد گشایش‌هایی با بن‌بست مواجه نشویم.

وی خاطرنشان کرد: طی تلاش‌هایی که صورت دادیم با دستگاه‌های مختلف از لحاظ بودجه‌ای به اعتمادسازی رسیده‌ایم تا فضای چانه‌زنی از بین برود.

46

کد خبر 1213568

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =