۰ نفر
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
توزیع ۳۵ تن گوشت قرمز ارزان در لرستان

مهر نوشت: مدیر شرکت پشتیبانی امور دام لرستان از توزیع ۳۰۵ تن گوشت قرمز ارزان در این استان طی سه ماهه گذشته خبر داد.

سید حمید شاهرخی در جمع خبرنگاران با اشاره به ماجرای تعلل در پذیرش محموله ۱۰ تنی گوشت لرستان اظهار داشت: در تاریخ ۲۷ آبان ماه سال جاری اداره کل تامین دام شرکت پشتیبانی امور دام کشور به یک شرکت خصوصی نامه نوشته اند و یک ثبت سفارش صورت گرفته تا ۸۶ تن گوشت وارد کشور کنند.

محموله ۱۰ تنی گوشت لرستان اختصاص یافت

وی با بیان اینکه این ۸۶ تن را تقسیم می کنند بین استان های مختلف کشور که ۱۰ تن به لرستان اختصاص می یابد، تصریح کرد: چون نیاز بوده شرکت خصوصی مذکور ثبت سفارش خود را سریع تر تسویه کند و ثبت سفارش جدید داشته باشد، صحبت شد گفتند چون فروشگاه های شما هنوز مراجعه نکرده اند تا گوشت را تحویل بگیرند، گوشت را امروز تحویل استان سیستان و بلوچستان می دهیم و در پارت بعدی این محموله را می دهیم.

شاهرخی افزود: دو سه روز بعد مسئله مطرح شد و امروز محموله گوشت مذکور وارد استان شد و از طریق دو فروشگاه زنجیره ای توزیع می شود.

در سه ماهه گذشته ۲۸۰ تن گوشت قرمز وارد شده و ۲۵ تن گوشت از ذخیره استان در بین مردم توزیع کرده ایم

مدیر شرکت پشتیبانی امور دام لرستان با بیان اینکه در سه ماهه گذشته ۲۸۰ تن گوشت قرمز از این مسیر و ۲۵ تن گوشت از ذخیره استان در بین مردم توزیع کرده ایم، تصریح کرد: دوستانی که راجع به این قضایا اظهار نظر کردند، مطمئنم ناشی از دغدغه و نگرانی بوده است و می خواهند حداکثر امکان برای توزیع گوشت فراهم شود.

شاهرخی با تاکید بر اینکه قطعا امروز دغدغه ها و نگرانی ها برطرف می شود، یادآور شد: همین فضا کمک می کند تلاش خود را دوچندان کنیم و حساسیتمان مضاعف شود و تاخیری که هم پیش آمد آنچه مربوط به ما است دیگر پیش نیاید.

وی افزود: فرآیند واردات گوشت از طریق بخش خصوصی است و ممکن است نوساناتی از نظر ورود محموله داشته باشیم.

۱۵ مرحله گوشت قرمز گرم در استان توزیع شده است

مدیر شرکت پشتیبانی امور دام لرستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه از ابتدای شهریورماه امسال تاکنون ۱۵ مرحله گوشت قرمز گرم در استان توزیع شده است، افزود: این میزان شامل ۱۰۰ تن گوشت گوسفند گرم بوده است.

شاهرخی با بیان اینکه این میزان گوشت های وارد شده به استان از طریق فروشگاه های زنجیره ای، تعاونی های مصرف و صنوف مورد تایید ستاد تنظیم بازار توزیع شده اند، تصریح کرد: سهم هر استان از گوشت های وارد شده به کشور از طریق شرکت های خصوصی، توسط مباشر استان دریافت می شود و سپس بر اساس برنامه مشخص شده توزیع می شود.

خیال ما از بابت توزیع گوشت گرم گوسفندی در استان از سوی سازمان همیاری شهرداری های لرستان راحت است

وی با تاکید بر اینکه سازمان همیاری شهرداری های لرستان مباشر گوشت استان است و در این رابطه اقدامات بسیار خوب و منظمی را انجام داده است، افزود: خیال ما از بابت توزیع گوشت گرم گوسفندی در استان از سوی سازمان همیاری شهرداری های لرستان(مباشر گوشت استان) راحت است.

۴۶

کد خبر 1213569

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =