معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان: برای بهبود عملکرد در حوزه حمل و نقل و ترافیک تلاش کنیم

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با اشاره به در پیش بودن فصل زمستان و افزایش سخت تر شدن فعالیت های حوزه حمل و نقل و ترافیک گفت: باید در سایه هم افزایی دستگاه های اجرایی بهبود عملکرد در حوزه حمل و نقل و ترافیک را رقم بزنیم.

به گزارش خبرآنلاین گیلان؛ صبح امروز علی اوسط اکبری مقدم در جلسه شورای ترافیک ضمن تقدیر از فعالان پلیس راه، راهور، امداد و هلال احمر و دستگاه‌هایی که در حوزه‌های حمل و نقل تلاش می‌کنند،گفت: با توجه به در پیش بودن فصل زمستان باید در جهت افزایش رفاه عمومی امنیت شریانی‌های حمل نقل را ارتقا دهیم.

وی با اشاره به در پیش بودن فصل زمستان و شرایط جوی گفت: لازم است که همه گروه‌های امدادی و دستگاه‌ها در زمینه کاهش بحران جاده ای همت کنند و اقدامات ویژه ای نیز برای افزایش ایمنی در تردد عابرین پیاده در فصل سرما و بحران های آن بازده زمانی تدوین شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با اشاره به اینکه همه ساله قبل از شروع سرما شاهد حضور پررنگ راهداران و دیگر دستگاه های امدادرسان در شریان های جاده ای هستیم، خاطر نشان کرد: با توجه به مشکلات موجود و برنامه ریزی بر پایه تجارب سالهای گذشته تلاش کنیم تا برنامه ای بهتر و پویاتر در حوزه حمل و نقل و ترافیک ارائه دهیم.

اکبری مقدم گفت: باید فضاهایی مهیا کنیم تا در بارش‌های سنگین برف هموطنان‌ برای اسکان مشکلی را در پیش نداشته باشند.

۴۶

کد خبر 1213627

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =