آیا واقعا یک پل در منطقه آزاد ماکو به سرنوشت دکل نفتی دچار شده است؟

طی چند روز گذشته، برخی کانال‌های تلگرامی در شمال استان، خبری از زبان مدیرعامل این منطقه مبنی بر گم شدن یک پل در منطقه آزاد ماکو منتشر کردند که به نظر می‌آید این خبر به برداشت و اشتباه لفظی باز می‌گردد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، طی چند روز گذشته کانال‌های خبری ماکو و پلدشت در خبری از گم شدن یک پل در طول مدیریت قبلی منطقه آزاد ماکو از زبان غلامرضت سلیمانی مدیرعامل این منطقه در سخنرانی‌اش در دانشگاه آزاد ماکو منتشر کرده‌اند.

در این خبر آمده است، در پروژه جاده‌سازی پلدشت – مرگلنر یک پل به مبلغ ۲۰ میلیارد تومان گم شده است که این اتفاق مربوط به مدیریت قبلی این منطقه بوده است.

خبر گم شدن پل

اما موضوع چیست؟

غلامرضا سلیمانی مدیرعامل منطقه آزاد ماکو  در آئین روز پژوهش و وحدت حوزه و دانشگاه در دانشگاه آزاد اسلامی ماکو حضور یافته بود به مشکلات موجود در برخی پروژه‌های عمرانی منطقه اشاره کرده و گفته است: در جاده مرنگلر – پلدشت مشاور تعریف دقیق پروژه را انجام نداده بود و به پیمانکار واگذار شده که مشکلاتی را پدید آورده و از این قبیل مشکلات در اکثر پروژه های عمرانی منطقه نیز وجود دارد.

وی در خصوص پارک امام ماکو نیز گفت:‌ المان های طراحی شده برای این پارک نیز درست نیست و تعارضاتی وجود دارد که باید در نظر گرفته می شد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اینکه اخلاق مداری باید سرلوحه همه مدیران فعلی و قبلی قرار گیرد افزود: ایجاد حاشیه چه با هدف تبلیغات زود هنگام انتخاباتی و چه با اهداف دیگر مغایر با هدف توسعه ای منطقه است.

وی ابراز امیدواری کرد: تا نوروز ۱۳۹۸ پروازهای بین‌المللی برای ترکیه از فرودگاه ماکو آغاز می‌شود و انشا الله تا پایان سال ۹۸ تعریض خیابان امام ماکو به اتمام می‌رسد.

سلیمانی از اتمام تمام پروژه های نیمه تمام عمرانی تا نیمه اول سال ۹۸ خبرداد و افزود: پروژه مطالعاتی خیابان ساحلی زنگبار شروع شده است و در آینده ای نزدیک این پروژه کلنگ زنی خواهد شد.

46

کد خبر 1213657

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =