۷.۵ میلیارد تومان، سنگ بزرگ مقابل طارمی و پرسپولیس

اگر طارمی حاضر به کاهش حقوقش باشد، پرسپولیس نزدیک ترین تیم به اوست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرسپولیسی ها از فروش طارمی سود زیادی کردند؛ ۵۳۵ هزار دلار نقدی گرفتند و ۱۰۰ هزار دلار هم طارمی به باشگاه پرداخت کرد. ضمن اینکه ۲۲۱ هزار دلار پاداش فیفا از حضور طارمی در جام جهانی هم سهم پرسپولیس شد. پرسپولیس تنها برنده این انتقال این نبود، آقای گل دو دوره لیگ برای یک سال و نیم، ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار دلاری از الغرافه دریافت می کند تا به یکی از پردرآمدترین بازیکنان ایرانی تبدیل شود. او ۹۰۰ هزار دلار برای چند ماه نخست و یک و نیم میلیون دلار برای سال دوم گرفته است.

اگر طارمی بخواهد برای حضور در یک باشگاه اروپایی از الغرافه جدا شود، باید تمام دریافتی‌هایش را به این باشگاه برگرداند. اگر طارمی قصد ترک قطر و حضور در یک باشگاه ایرانی را داشته باشد، نصف قرارداد امسال را از  دست می دهد. طارمی برای نیم فصل دوم، می‌تواند ۷۵۰ هزار دلار معادل ۷ و نیم میلیارد تومان از الغرافه پول بگیرد. رقمی که شاید هیچ باشگاه ایرانی، نتواند به او پرداخت کند.

این تفاوت زیاد، طارمی را حداقل برای یک نیم فصل دیگر در قطر ماندگار خواهد کرد؟ اگر طارمی حاضر شود رقم قراردادش را برای بازگشت به ایران، تا حد قابل توجهی کاهش پیدا کند، شانس پوشیدن دوباره پیراهن پرسپولیس را خواهد داشت.

۴۳۲۲۵

کد خبر 1214048

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =